To już 11 lat od zakończenia "Ally McBeal". Czy serialowa prawniczka wciąż jest taka chuda?

Ally McBeal to nerwowa, mocno zakręcona, piękna prawniczka z ogromnym talentem do pakowania się w niecodzienne sytuacje. Niezwykle szczupła figura Ally (a właściwie grającej ją aktorki Calisty Flockhart) była szeroko komentowana przez wielbicieli serialu.
ally mcbeal ally mcbeal Calista Flockhart jako Ally McBeal.

Ally McBeal

Mija już 11 lat odkąd nakręcono ostatni odcinek przygód dzielnej pani adwokat z kancelarii prawniczej. Mnóstwo czasu, żeby złapać kilka dodatkowych kilogramów.

Calista Flockhart, Ally McBeal Calista Flockhart, Ally McBeal East News

Seksowny chudzielec

Serial "Ally McBeal" kręcono w latach 1997-2002. Grająca główną rolę Calista Flockhart zyskała dzięki niemu światową sławę i możliwość kontynuowania kariery w kolejnych ciekawych produkcjach, m.in. w serialu "Bracia i siostry" u boku Sally Field. Niestety jak dotąd nie powtórzyła już sukcesu, jakim była rola seksownej pani adwokat zmagającej się z prawniczymi (i nie tylko) intrygami.

Calista Flockhart Calista Flockhart LAZIC/INFPHOTO.COM/infusla-257

Ciocia z sąsiedztwa

Lata mijają, a Calista Flockhart niewiele się zmieniła. Aktorka zachowała bardzo szczupłą figurę, co może być rezultatem jakiejś specjalnej diety, ćwiczeń lub po prostu uwarunkowań genetycznych.

EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER. March 15, 2013: Calista Flockhart goes grocery shopping at Vicente Foods Market in Brentwwod, CA. Mandatory Credit: Lazic/INFphoto.com Ref.: infusla-257|sp|EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER.LAZIC/INFPHOTO.COM/infusla-257

Ona sama nie lubi, kiedy tematem rozmów jest jej figura. Pytana o to podczas wywiadów, irytuje się.

Nie chcę rozmawiać na temat swojej wagi, nastąpił zbyt duży nacisk na to. Czy możemy ograniczyć się do rozmowy na temat mojej pracy? - grzecznie, ale stanowczo odmawia komentowania tych spraw.
Calista Flockhart, syn Liam Calista Flockhart, syn Liam ?BULLS/PGpg78/?2013 RAMEY PHOTO 310-828

Adoptowała synka

Jeszcze zanim zakończyła pracę nad serialem, adoptowała w 2001 roku synka. Liam w momencie adopcji był noworodkiem, dzisiaj, jak łatwo policzyć, ma już 12 lat.

?2013 RAMEY PHOTO 310-828-3445 Rio de Janeiro, Brasil, February 17, 2013 HARRISON FORD and CALISTA FLOCKHART along with son, LIAM enjoy a fun and relaxing time at Ipanema beach in Rio de Janeiro. Calista took of her t-shirt to hang out in a bikini and she went into the water with her son. Meanwhile Harrison stood at the edge taking pictures of them having fun in the water. PGpg78BULLS/PGpg78/?2013 RAMEY PHOTO 310-828

Czy Twój syn ma świadomość, że posiada sławnych rodziców? - zapytano Calistę w jednym z wywiadów.
Nie sądzę - odparła. - On nie wie, co znaczy "sławny". Ma świadomość, że jego rodzice są sławni. Wie, że gramy w filmach i występujemy w telewizji, ale nigdy nie używamy słowa "sławny". Rozumie, że ludzie mnie rozpoznają, gdy oglądają coś ze mną i wie, że jest to udawane. Właściwie, to on nigdy tego nie widział.

To z wywiadu sprzed 4 lat, więc podejrzewamy, że w międzyczasie Liam mógł już poznać znaczenie słowa "sławny".

Harrison Ford, Calista Flockhart Harrison Ford, Calista Flockhart AXELLE/BAUER-GRIFFIN/AXELLE WOUSSEN

Wylała drinka na jego statuetkę

W 2002 roku, na gali wręczenia Złotych Globów, Calista Flockhart poznała Harrisona Forda, rzekomo zafascynowanego jej rolą w "Ally McBeal". Podobno, gdy się poznali, zdenerwowana spotkaniem z tak sławnym aktorem Calista wylała drinka na jego statuetkę. To miało przypieczętować sprawę. Para stała się nierozłączna.

Harrison Ford, Calista Flockhart attending "42" Los Angeles Premiere held at the TCL Chinese Theatre in Hollywood, CA, USA, on April 9, 2013. Photo by Andre Michel/DLM PressANDRE MICHEL/DLM PRESS/Andre Michel

Calista Flockhart Calista Flockhart ?BULLS/PGpg78/?2013 RAMEY PHOTO 310-828

Calista Flockhart

Adoptowany synek i związek z ukochanym odmieniły jej życie. Zapytana w jednym z wywiadów, czy wpłynęło to jakoś na jej priorytety życiowe, odpowiedziała:

Całkowicie. Kiedy zaczynałam pracę nad "Ally McBeal" byłam singielką i nie miałam dziecka. Teraz nie jestem singielką i mam dziecko. Wiodę zupełnie inne życie.
Calista Flockhart Calista Flockhart PGNPA7/PGnpa7/?2013 RAMEY PHOTO 310-828

Figura nastolatki i dziewczęcy uśmiech

Kilka dni temu pojawiła się na premierze najnowszego filmu swojego męża, "42". Pomimo 49 lat, figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Dziewczęcego uśmiechu również. Aktorka wygląda pięknie!

Calista Flockhart attending "42" Los Angeles Premiere held at the TCL Chinese Theatre in Hollywood, CA, USA, on April 9, 2013. Photo by Andre Michel/DLM PressANDRE MICHEL/DLM PRESS/Andre Michel

Harrison Ford, Calista Flockhart, Liam Harrison Ford, Calista Flockhart, Liam PGPG78/PGpg78/?2013 RAMEY PHOTO 310-828

Duża różnica wieku nie jest przeszkodą

22 lata różnicy wieku pomiędzy Harrisonem Fordem i Calistą Flockhart nie przeszkadza im w tworzeniu harmonijnego związku i wspólnego wychowywania adoptowanego synka.