Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak: córka sławnej projektantki i syn miliarderów. Kim jest nowa para na salonach?

Syn posiadacza fortuny, Piotr Woźniak-Starak i córka sławnej projektantki, Natalia Klimas. Kim są i od kiedy pojawiają się razem?
Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Kapif

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Nie od dziś wiadomo, że piękno kocha wielkie pieniądze, a wielkie pieniądze kochają piękno. Tak właśnie jest w przypadku gorącej pary tego sezonu: Piotra Woźniaka-Staraka i Natalii Klimas. On jest synem miliardera i jednego z najbogatszych Polaków, Jerzego Staraka. Ona zaś jest początkującą i utalentowaną aktorką i córką słynnej polskiej projektantki mody, Joanny Klimas. Para pojawiła się wczoraj na premierze nowej wody mineralnej, Michała Niemczyckiego - Vody Collagen. Nie ukrywali łączącego ich uczucia.

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Kapif

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Były uściski, przytulanie i trzymanie za ręce. Nietrudno zauważyć, że ta para jest sobą mocno zauroczona. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że oboje mają sławnych rodziców. Czyżby na naszych oczach rosła gorąca para nadchodzącej wiosny?

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-StarakKapif

Widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie. oni wprost promienieją!

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-StarakWBF

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Kapif

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Ta dwójka doskonale wpisuje się w obraz: młodzi, piękni i bogaci. W trakcie imprezy wdali się w pogawędkę z inną równie medialną parą: Michałem Niemczyckim i Anną Czartoryską. Nic w tym dziwnego, bowiem Woźniak-Starak od lat zna się z Niemczyckim, który zresztą również jest synem miliardera, Zbigniewa Niemczyckiego. Zarówno Czartoryska jak i Natalia Klimas są zaś aktorkami. Czyżby Klimas i Woźniak-Starak poznali się właśnie dzięki Niemczyckiemu?

Natalia Klimas. Natalia Klimas. Kapif

Natalia Klimas

Aktorka chętnie pozowała na ściance. Natalia Klimas to córka znanej projektantki, Joanny Klimas. Ma 30 lat, a od niedawna możemy ją oglądać w serialu "Przyjaciółki". Klimas ma wykształcenie aktorskie: ukończyła prestiżową szkołę: The Lee Strasberg Theatre Institute w Nowym Jorku. Zasłynęła także z występów w amerykańskich produkcjach, takich jak: "Plotkarze" czy "Damage Control". Na planie "Czy słyszeliście o Morganach" Klimas miała okazję pracować z samą Sarą Jessicą Parker. Twierdzi, że wbrew krążącym opiniom, Parker wcale nie czuje się lepsza od innych, mniej znanych aktorów:

Sarah jest bardzo amerykańska, to miła i skromna osoba.Na planie jadła razem ze wszystkimi, wspólnie się malowałyśmy, nie wywyższała się - powiedziała w rozmowie w "Studio Weekend".

Natalia Klimas cieszy się, że wystąpiła w tym filmie. Jej udział stał pod znakiem zapytania, bo nie spełniała wszystkich kryteriów:

Szukali Francuzki, 175 centymetrów wzrostu - ja mam 174 centymetry i się jeszcze załapałam. Było mnóstwo ładnych blondynek, ale jakoś się udało... - wyjaśniła.

Jak widać, producentom spodobała się słowiańska uroda Klimas.

Piotr Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak. Kapif

Piotr Woźniak-Starak i Michał Niemczycki

Piotr Woźniak-Starak na imprezie chętnie pozował z Michałem Niemczyckim. 32-letni Woźniak-Starak to potomek jednego z najbogatszych Polaków. Konkretniej Jerzy Starak jest jego ojczymem - Piotr jest synem Anny Woźniak-Starak z pierwszego małżeństwa. Majątek Jerzego Staraka wyceniany jest na 3 miliardy złotych, dzięki czemu plasuje się na szóstym miejscu w rankingu Najbogatszych Polaków 2012 tygodnika "Wprost". Jest on właścicielem Polpharmy, Polfy i Herbapolu, co czyni go farmaceutycznym potentatem w Polsce. Matka, Piotra Woźniaka-Staraka zaś ma w swoim posiadaniu firm Belvedere Łazienki Królewski z ekskluzywną restauracją Belvedere, kilka innych lokali, a także firmę cateringową.

Woźniak-Starak jest producentem filmowym. Syn miliardera studiuje w Nowym Jorku na elitarnej uczelni Parsons School of Design. Często bywa też w Los Angeles. Jest prezesem firmy Kings and Queens z siedzibą w Warszawie, a także członkiem zarządu Watchout Productions, która zajmują się produkcją filmową. Do niedawna bywał w Polsce tylko od wielkiego dzwonu. Czyżby za sprawą związku z Natalią Klimas miało to się zmienić?

Piotr Woźniak-Starak, Anna Starak, Jerzy StarakKapif

Woźniak-Starak z impetem wszedł do show-biznesu. Był już asystentem Andrzeja Wajdy w "Katyniu", a także współproducentem filmu Christophera Doyle'a "Izolator". Wyprodukował także film "Big Love". Rodzice towarzyszyli mu na jego premierze. Wdziękom producenta nie oparła się nawet sama Alicja Bachleda-Curuś! Byli parą podobno przez 2 lata:

"Byłem młody, nie zdawałem sobie sprawy, jakiemu stresowi poddawana jest aktorka", zapewnia Woźniak-Starak. "Dopiero gdy sam zacząłem pracować przy filmach pojąłem, jakich poświęceń wymaga show-biznes" - opisywał ten związek w "Viva".

Alicja Bachleda-Curuśfot. KAPIF

Piotr Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak. WBF

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak wyglądają jakby dopiero co się zakochali, ale spotykają się już od jakiegoś czasu. Pierwszy raz fotoreporterzy przyłapali ich razem na Balu Fundacji TVN we wrześniu zeszłego roku. Jednak wtedy dalecy byli od jawnego okazywania sobie uczucia i tylko przemknęli przed obiektywami. Nie zwracali na siebie uwagi, być może dlatego, bo... Natalia Klimas nie była  jeszcze znana w Polsce.

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. WBF

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Na premierze "Sępa" w styczniu tego roku, para przełamała już pierwsze lody. Klimas opierała się na ramieniu potomka miliarderów. Mariaż dziedzica wielkiej fortuny i córki znanej projektantki byłby z pewnością  łakomym kąskiem dla mediów. Natalia Klimas nie śpieszy się jednak do ślubu. Aktorka wystąpiła w programie poświęconym presji ślubów. Zapytana, czy taką odczuwa, odpowiedziała:

Absolutnie nie! Myślę, że to jest problem naszym mam, naszych babek, a nie nas - wyjaśniła w programie "Dzień dobry TVN".
Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. WBF

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Para pojawiła się także na gali "VIVA! Najpiękniejsi!" w lutym tego roku. Jak Wam się podoba ta gorąca para tego sezonu?

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-StarakWBF

Więcej o: