Brytyjski magazyn pokazał londyński apartament Joanny Przetakiewicz! Jak mieszka partnerka najbogatszego Polaka?

Pokazanie swojej rezydencji w Harrods Estates, ekskluzywnym brytyjskim magazynie nieruchomości z ponad stuletnią tradycją to duże wyróżnienie. Ten zaszczyt spotkał ostatnio Joannę Przetakiewicz, której londyński apartament został zaprezentowany na łamach pisma. Zobaczcie, jak wyglądają wyróżnione wnętrza i porównajcie je z warszawskim apartamentem milionerki.
Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Harrods Estates

Zakochała się w Londynie

Joanna Przetakiewicz, partnerka najbogatszego Polaka Jana Kulczyka (według "Wprost" z 2012 roku), jest właścicielką ekskluzywnej marki odzieżowej "La Mania". Związane z tym obowiązki sprawiają, że wiele czasu spędza w Londynie, będącym jedną ze światowych stolic mody. Komfort pracy i możliwość odpoczynku zapewnia jej urządzony ze smakiem, luksusowy apartament, którego zdjęcia opublikował właśnie Harrods Estates.

Spędzam w Londynie ponad 60 dni w ciągu roku, częściej jestem tylko w Warszawie, gdzie ma siedzibę "La Mania" - mówi Przetakiewicz w rozmowie z pismem. Pierwszy raz przyleciałam tutaj wiele lat temu, ale od 8 lat spędzam tutaj mnóstwo czasu. Zakochałam się w Londynie od pierwszego wejrzenia, ponieważ jest to niezwykle przyjazne miasto - otwarte i wielonarodowe. Wytwarza specyficzną, ciepłą atmosferę. Londyn to niesłychanie energetyczne miasto - dodaje.

Joanna PrzetakiewiczHarrods Estates

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Harrodes Estates

Apartament robi wrażenie

Luksusy, jakie otaczają Przetakiewicz w Londynie, robią wrażenie. Klasyczne, "angielskie" wnętrza utrzymane w pastelowych kolorach zdradzają dobry gust właścicielki. I naturalnie pojemne konto w banku.

Joanna PrzetakiewiczHarrods Estates

Joanna PrzetakiewiczHarrods Estates

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Screen DD TVN/x-news

Urządziła go w "nowojorskim" stylu

Dla porównania zobaczmy teraz, gdzie zatrzymuje się Przetakiewicz, kiedy odwiedza Polskę. Ten polski apartament Przetakiewicz z kolei jest urządzony w "nowojorskim" stylu.

Joanna PrzetakiewiczScreen DD TVN/x-news

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Screen DD TVN/x-news

Tu się umawia na spotkania

Właścicielka, chociaż nie ma okazji zbyt często się cieszyć możliwością przebywania w tych wnętrzach, bardzo je lubi i traktuje jako miejsce gdzie może złapać nieco oddechu.

To mieszkanie wykończyłam wiele lat temu - mówi. Bywam w nim rzadko, ale jest to mój azyl. Na przykład, jeżeli umawiam się na jakieś ważne spotkania, to właśnie tutaj.
Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz lamaniabyjoanna.eu

Lubi wypoczywać w szwajcarskich Alpach

Poza Warszawą i Londynem, kolejnym miejscem do którego Przetakiewicz ma słabość, jest St. Moritz w szwajcarskich Alpach. Tutaj właścicielka "La Manii" lubi wypoczywać oraz odwiedzać markowe butiki.

Pogoda jest wspaniała, spędzam czas wędrując po górach - pisała na swoim blogu podczas jednego z wypadów. Rozkoszuję się imponującymi widokami, ciszą i spokojem.