Ale ona schudła! Tak, to Karolina Szostak!

Zdjęcia pokazują, że coś jest na rzeczy.
Karolina Szostak Karolina Szostak Teodor Klepczynski

Karolina Szostak

Karolina Szostak najwyraźniej już poczuła wiosnę i chce wprowadzić zmiany w swoim życiu. Prezenterka postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Na niedawnym pokazie Mariusza Przybylskiego wyglądała o niebo lepiej niż wcześniej. Szostak nie zamierza robić z tego tajemnicy i w jednym z wywiadów wyznała, że chce czuć się dobrze we własnej skórze.

Pod okiem specjalistki rozpoczęłam kurację oczyszczającą organizm. Nie chodzi tylko o odpowiednią dietę, ale także o dobre samopoczucie. I nie zamierzam się tego wstydzić - powiedziała w wywiadzie dla "SHOW".

Pokaz Mariusza Przybylskiego, hala na Domaniewskiej, 31.01.2013, fot. WBF/Mateusz MostowiakTeodor Klepczynski

Efekty już widać. Sprawdziliśmy więc, jakim zabiegom oczyszczającym poddała się Szostak.

Polecam B...& B... na Nowym Świecie, dzięki ich zabiegom czuję się wspaniale. Szczególnie polecam masaże wyszczuplająco-modelujące, które sprawiają, że moja skora wygląda niesamowicie! - znaleźliśmy rekomendację prezenterki na stronie jednej z warszawskich klinik.

Karolina Szostak, schudłaWBF

Karolina Szostak

Jeszcze latem ubiegłego roku Szostak chciała trochę wyszczupleć. Zapisała się wtedy na odchudzanie w salonie piękności. Cena za 10 zabiegów na same uda to w przybliżeniu koszt ponad 4200 złotych.

Pani Karolina zapisała się na serię zabiegów Lipo Royal, czyli tzw. liposukcji bez skalpela. Można dzięki niemu zgubić nawet 8cm tłuszczyku - powiedziała nam wtedy jedna z pracujących tam pań.

Ale jeszcze pod koniec roku nie było widać efektów tych zabiegów.

 

Karolina Szostak, gala Polsat, piersi gwiazdWBF

Karolina Szostak Karolina Szostak Kapif

Karolina Szostak

Tu i ówdzie było za dużo ciała.

Karolina SzostakKapif