Avril Lavigne i jej mężczyźni. Miała burzliwe życie uczuciowe...

Dziś wygląda na bardzo szczęśliwą. Ale nie zawsze tak było... Wokalistka wylała wiele łez, zanim w jej życiu pojawił się Chad Kroeger. Media spekulują, czy ich zaręczyny nie były spowodowane ciążą gwiazdki... Czyżby miała nareszcie założyć szczęśliwą rodzinę? Przypomnijmy sobie historie miłosne z życia Avril.

Deryck Whibley

Avril i Deryck, wokalista Sum 41, poznali się w 2004 roku i po niecałym roku bycia w związku zdecydowali się ze sobą zamieszkać. Deryck oświadczył się wokalistce w styczniu 2005 roku podczas jej trasy koncertowej po Europie. Po ślubie para kupiła dom w Bel Air i... urządziła w nim nawet dziecięcy pokoik!

Sum 41 Sum 41 Chris Schwegler / PR Photos

Deryck Whibley

Ceremonia zaślubin odbyła się w okolicy Los Angeles. Były tłumy paparazzich, ale wokalistka miała tak dobrą ochronę, że nikomu nie udało się zrobić ani jednego zdjęcia w sukni ślubnej. Do ołtarza prowadził ją ojciec. Piosenkarka była ubrana w suknię od Very Wang i niosła w dłoni bukiecik białych róż. Ślub jak z bajki...

Media szybko zaczęły podejrzewać u piosenkarki ciążę. Jednak zamiast tego... jej uczucie się wypaliło i chciała spróbować nowego związku. Zaczęła się wtedy spotykać z Brodym Jennerem i zdradzać Derycka.

W listopadzie 2010 roku Avril rozwiodła się, po 4 latach małżeństwa.

Brody Jenner

Na początku ich znajomości nikt nie wiedział, czy to coś poważnego. Jednak gwiazda zaczęła się przyznawać do nowego związku bardzo szybko, na chwilę po oficjalnym rozstaniu z mężem.

Fani Avril nie popierali tego związku. I wcale nie tylko z powodu rozpadu jej małżeństwa... Brody miał w Hollywood bardzo złą opinię - kobieciarza, którzy wykorzystuje swoje dziewczyny, a potem porzuca je bez wyrzutów sumienia...

Brody Jenner

Ale to nic nie znaczyło dla tak silnej dziewczyny jak Avril. Pokazała, że utrzymanie przy sobie takiego lekkoducha jak Brody to żaden problem. Jej relacja stawała się coraz poważniejsza i wielu ludziom wydawało się, że w życiu wokalistki odbędzie się niedługo kolejny ślub.

Oboje mieli też za sobą trudne chwile. 5 antyfanów wokalistki zaatakowało Avril i Brody'ego. Dziewczyna miała zmasakrowaną twarz, a jej chłopakowi rozbito butelkę na głowie.

Brody Jenner

Ich rozstanie było dla wszystkich zaskoczeniem. Czy znowu wypaliło się uczucie Avril? Tym razem chodziło o coś zupełnie innego. Okazało się, że nawet ona nie jest w stanie zmusić tego casanovy do ustatkowania się i założenia rodziny. To było jej marzeniem... Ale szybko odkryła, że jej chłopak ma zupełnie inne plany.

Chad Kroeger

Lider zespołu Nickelback długo pozostawał bez dziewczyny. Kiedy poznał Avril, był nią zachwycony. Zaczęli pracować razem nad wspólnymi piosenkami... i zauważyli, że chemia między nimi jest silna także poza studiem nagraniowym.

Chad Kroeger

Uczucie między nimi wybuchło błyskawicznie i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Chad sprawił, że poczuła się szczęśliwa. Związek z liderem Nickelback okazał się zupełnie inny niż poprzednie - media jak dotąd nie napisały o żadnym skandalu z ich udziałem. Czyżby Avril dobiła właśnie do bezpiecznej przystani? ;)

Chad Kroeger

Chad nie czekał długo i w sierpniu tego roku postanowił oświadczyć się piosenkarce. Pierścionek kosztował 350 tysięcy dolarów! Piosenkarka pochwaliła się nim na okładce "Hello! Canada". Narzeczony wokalistki przyznał wtedy, że jest "najszczęśliwszym facetem na świecie, bo może na co dzień być ze swoją najlepszą przyjaciółką". Wygląda na to, że łączy ich szczególna więź...

Chad Kroeger

Pojawia się jednak pytanie, czy tak szybkie zaręczyny nie były spowodowane tym, że Avril jest... w stanie błogosławionym! Gwiazdka od dawna marzyła o założeniu rodziny i ustatkowaniu się. Czy teraz jej marzenia się spełnią? Trzymamy kciuki.