Ups! Kolejna MOKRA wpadka wielkiej gwiazdy. Kto tym razem?

Ta znana gwiazda zaliczyła wpadkę.
Toni Braxton. Toni Braxton. East News

Welkie wyjście

Ta celebrytka miała wszystko dopracowane na wielkie wyjście: efektowny czerwony kombinezon, perfekcyjnie wykonany manicure, złote dodatki... Tylko jeden mały szczegół nie zagrał.

Toni Braxton. Toni Braxton. East News

Mokra plama

Gwiazda nie wytrzymała chyba napięcia związanego z wielką imprezą, bo spociła się do tego stopnia, że plama pod pachą urosła do całkiem pokaźnych rozmiarów.

Toni Braxton.. Toni Braxton.. East News

Czuły punkt

Mokra plama tak bardzo odznaczała się na czerwonej kreacji piosenkarki, że nie sposób było jej nie zauważyć. Można śmiało powiedzieć, że plama od potu zdominowała stylizację gwiazdy. I cały wysiłek poszedł na marne... Kto zaliczył taką wpadkę?

Toni Braxton. Toni Braxton. East News

Toni Braxton

Ta gwiazda to Toni Braxton. Celebrytka świętowała właśnie premierę trzeciego sezonu swojego rodzinnego reality show,"Braxton Family Values" w Nowym Jorku. Braxton towarzyszyła jej siostra Towanda Braxton.

Toni Braxton, Towanda BraxtonEast News

Toni Braxton, Evelyn Braxton. Toni Braxton, Evelyn Braxton. East News

Toni Braxton, Evelyn Braxton

Wokalistka chciała sprawiać wrażenie, że świetnie się bawi żartując sobie ze swoją mamą, Evelyn Braxton. Niestety, kiedy już raz zauważy się tę plamę, trudno jest skupić się na czymkolwiek innym. Szkoda nam celebrytki, że taki drobiazg skradł jej imprezę.