Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Patrycja Kazadi

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Patrycji Kazadi.
Patrycja Kazadi na wrocławskim castingu do You Can Dance Patrycja Kazadi na wrocławskim castingu do You Can Dance East News

Patrycja Kazadi na wrocławskim castingu do You Can Dance

Patrycja na castingu we Wrocławiu pojawiła się w rockowej czerni. Wszystko wskazuje na to, że jako prowadząca You Can Dance, będzie chciała przemycić do programu trochę odważnych trendów. To miła odmiana po eleganckich, choć nie zawsze trafionych stylizacji Kingi Rusin.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi FORUM

Kurtka z frędzlami - plus

Stylizacja na wczesną Madonnę pasuje do dynamicznej osobowości Patrycji i choć już taki styl trochę nas nudzi i staje się oczywisty, to nie możemy zaprzeczyć, że nadal jest modny. Tym bardziej, że piosenkarka dodała całości pieprzu skórzaną kurtką z frędzlami, które wiosną będą święcić swój wielki come back.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi FORUM

Sukienka - plus/minus

Mamy jednak wątpliwości co do fasonu sukienki. Tuba skompletowana z nie do końca kryjącymi rajstopami zgrabne i wysportowane nogi Patrycji przemieniła w masywne. A wystarczyło, by była tylko trochę luźniejsza... Na szczęście ramiona poszerza kurtka, ratując proporcje figury. Plus za wydłużające nogi szpilki w kolorze rajstop. Ten trik zawsze działa!

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi FORUM

Fryzura i make up - plus

Patrycja wie co w trawie, a raczej na wybiegach, piszczy. Całą stylizację genialnie domyka odważna fryzura - równie buntownicza, co ciuchy. Asymetria służy owalowi twarzy celebrytki i pozwala rzucać zalotne spojrzenia spod przerzuconych na jedną stronę loków. Czerwony lakier i pomadka mimo, że dość oczywiste dla takiego zestawienia, nie wyglądają tandetnie.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi FORUM

Biżuteria - plus

Brawa należą się też za dodatki - oprócz stożkowatych kolczyków, Patrycja założyła też kilka łańcuchów w kolorze złota, a także...

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi FORUM

Naszyjnik - plus

Naszyjnik w kształcie okrągłych okularów "lenonków", które lansują od kilku miesięcy projektanci, blogerki i magazyny modowe. Patrycji nie wystarczył jednak tradycyjny sposób ich noszenia (tak jak zrobiła to Doda na finale WOŚP), a postanowiła pobawić się tym motywem, wykorzystując go w formie biżuterii. Doceniamy pomysł.

Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi FORUM

Podsumowanie - 90% stylu, 10% kiczu

Patrycja jest energiczną dziewczyną z charakterem, więc obroniła dość ciężką rockową stylizację swoją osobowością. Wprawdzie sukienka mogłaby być trochę mniej obcisła, ale widać, że ktoś tu pilnował proporcji. Całość zyskała dzięki świetnej fryzurze i trendowych dodatkach. Jesteśmy za!

Więcej o:
Komentarze (36)
Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Patrycja Kazadi
Zaloguj się
 • nobodystar

  Oceniono 74 razy 36

  ZGRABNE NOGI ? CO TO ZA IDIOTA PISAŁ !! ona ma jedne z najmniej zgrabnych nóg w polskim show-biznesie ... o czym sama jawnie mówi !! MASAKRA !!

 • opetany

  Oceniono 30 razy 22

  Ona się sama nie ubiera, tylko ją stylistka/stylista ubiera i za to dostaje pieniądze. Tak jak Kinga nie miała co do gadania w wyborze stroju, tak Patrycja też nie ma. Muszą założyć to co im zaproponują.

 • 90210

  Oceniono 49 razy 15

  dziewczyna się swoich nóg nie wstydzi a wy chyba macie kompleksy skoro tak oceniacie jej nogi

 • madalena

  Oceniono 28 razy 10

  bosko!

 • kol.3

  Oceniono 28 razy 10

  Ładna dziewczyna z ikrą. Fajnie tańczy.

 • malanka

  Oceniono 22 razy 10

  Stylizacja trochę a'la czarny, mały ale silny kucyk. I ta grzywa ;)

 • ruby.blue

  Oceniono 27 razy 9

  nogi jak pnie drzewa...

 • tomasz741

  Oceniono 33 razy 9

  wygląda fantastycznie.

 • asja69

  Oceniono 38 razy 6

  mnie będzie zawsze wkurzac swoją powierzchownością, bodaj by była nawet w złotogłowiu. nie potrafię uzasadnic takiego stanu rzeczy, nie lubię jej i już. tak bywa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX