Co Anna Przybylska porabia na plaży? Spaceruje, opiekuje się synkiem... To dopiero wakacje!

Gwiazda każdą wolną chwilę spędza w Trójmieście.

Spacer boso

Anna Przybylska

Udało nam się podpatrzeć Annę Przybylską na trójmiejskiej plaży. Aktorka przechadzała się boso po rozgrzanym piasku i z rozmarzeniem wpatrywała się w fale.

Zamyślenie

Anna Przybylska

Na plaży nie było zbyt wielu turystów. Nieliczni wczasowicze rozpoznawali Anię i uśmiechali się do niej promiennie. Ona jednak była jakby zamyślona...

Wolny czas

Anna Przybylska

Bawiące się w piasku dzieci też nie przykuły jej uwagi. Przybylska spędza w Trójmieście większość wolnego czasu, przywykła zatem już pewnie do takich widoków.

Sprzyjająca aura

Anna Przybylska

Z zadumy wyrwał gwiazdę dopiero silny podmuch wiatru. Tego dnia nad morzem naprawdę mocno wiało.

Przybylska nie gwiazdorzy!

Anna Przybylska

Po chwili stało się jasne, że Przybylska na kogoś czeka. Skierowała się w stronę plażowych parasoli. Pozwoliła zrobić sobie kilka zdjęć, jednak nie zwracała większej uwagi na fotografujących.

Rodzinne spotkanie

Anna Przybylska

No tak! Gwiazda czekała na swojego partnera, Jarosława Bieniuka, i ich najmłodszego synka Jasia. Bieniuk podpisał ostatnio kontrakt z Lechią Gdańsk. Dzięki temu para może spędzać razem więcej czasu. Piłkarz pojawił się pod parasolami z wózkiem. Rodzice zajęli się zakładaniem spodenek szkrabowi.

Rodzicielskie trudy

Anna Przybylska

Nie szło im to łatwo... Dziecko wyraźnie nie chciało rezygnować z możliwości popluskania się w Bałtyku. Jaka ładna, rodzinna scenka!

Więcej o: