Córka BONO nową gwiazdą Hollywood? Ma szansę zostać drugą LIV TYLER

Kolejna córka znanego muzyka zaczyna karierę w Hollywood.
Eve Hewson. Eve Hewson. Screen z youtube.com

Kim jest Eve?

Córka znanej społecznej działaczki i prawdziwej gwiazdy świata muzyki - Bono, wkracza do show-biznesu. Eve Hewson ma 21 lat i ogromną ochotę na karierę aktorską. Wygląda na to, że jej marzenia mogą się wkrótce spełnić. Dziewczyna zagrała u boku samego Seana Penna w filmie "Wszystkie Odloty Cheynne'a", który nareszcie wchodzi na ekrany polskich kin.

Kolejna córka znanych rodziców? A może dobrze zapowiadająca się aktorka młodego pokolenia?

Sprawdziliśmy, kim jest Eve Hewson. Warto zapamiętać to nazwisko - być może już wkrótce stanie się jednym z najgorętszych w Hollywood!

Eve Hewson. Eve Hewson. Facebook

Marzenie o aktorstwie

Ęve urodziła się w 1991 roku w Dublinie. Wiodła dość spokojne życie. Uczyła się, spotykała z przyjaciółmi i planowała studia w Stanach Zjednoczonych. W 2005 roku pierwszy raz stanęła przed kamerą. I połknęła bakcyla. Wschodząca gwiazda ma już na swoim koncie niewielkie rólki, a także udział w teledysku zespołu "The Script".

eve hewson, bono

eve hewson, bono

 

Eve Hewson. Eve Hewson. Plotek Exclusive

W duecie z gwiazdorem

Kiedy Eve dowiedziała się, że zagra w filmie "Wszystkie Odloty Cheynne'a", nie posiadała się ze szczęścia.

Spojrzałam na rozpiskę dnia pracy i odkryłam, że moje nazwisko było umieszczone dokładnie pomiędzy Frances McDormand i Seanem Pennem. Jak to możliwe? To nie dzieje się naprawdę! - opowiadała młoda aktorka w wywiadzie dla Daily Mail Reporter.


Córka Bono dostała rolę młodej, punkowej dziewczyny, która zaprzyjaźnia się z dość ekscentrycznym rockmanem (w tej roli Sean Penn). Jak mówią krytycy filmowi, aktorzy stworzyli naprawdę udany duet.

eve hewson, sean penn

eve hewson, sean penn

Actors Sean Penn, left, and Eve Hewson arrive for the screening of This Must be the Place at the 64th international film festival, in Cannes, southern France, Friday, May 20, 2011. (AP Photo/Francois Mori)

eve hewson, sean penn

Liv Tyler. Liv Tyler. AP

Nic dwa razy się nie zdarza?

Historia Eve przypomina nam losy innej aktorki. Liv Tyler jako dziecko nie utrzymywała kontaktu z ojcem. Ba, nie wiedziała nawet, że jest córką znanego frontmana grupy Aerosmith, Stevena Tylera.

liv tyler, steven tyler

A to właśnie dzięki ojcu postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Liv zagrała w wideoklipie zespołu do piosenki "Crazy".

liv tyler, dzieci gwiazdzy".

liv tyler, dzieci gwiazd

 

I właśnie wtedy podjęła decyzję, że chce występować w filmach. Zrezygnowała z prężnie rozwijającej się kariery modelki na rzecz aktorstwa.

liv tyler

liv tyler

Na srebrnym ekranie zadebiutowała w 1994 roku rolą w "Zrozumieć ciszę".

Liv Tyler. Liv Tyler. Screen z youtube.com

Przełomowa rola

Prawdziwą sławę przyniosła aktorce w obsypanym nagrodami "Armageddonie" Michaela Baya. Zagrała tu o boku takich sław jak Ben Affleck i Bruce Willis.

liv tyler, armageddon, ben affleck

liv tyler, dzieci gwiazd

Piosenka promująca film - "I don't wanna miss a thing" w wykonaniu Aerosmith była nominowana do Oscara.

Liv Tyler. Liv Tyler. Screen z Youtube.com

Wielka kariera

Liv ugruntowała swoją pozycję w Hollywood po roli w hitowej trylogii "Władca pierścieni". Wcieliła się tam w postać pół-elfki Arweny.

liv tyler

liv tyler, władca pierścieni, dzieci gwiazd

Eve Hewson, Liv Tyler. Eve Hewson, Liv Tyler. youtube.com, Facebook

Powtórzy sukces Liv?

Czy Eve Hewson powtórzy sukces Liv Tyler i zrobi wielką karierę? Tego dowiemy się w przeciągu kilku najbliższych lat. Jedno jest pewne - córka Bono rokuje aktorsko całkiem dobrze. Wybierzecie się do kin, żeby sprawdzić, jak wypadła u boku Seana Penna?