Domy gwiazd od środka cz. 3

Tak mieszkają polskie gwiazdy.

Robert Janowski

Robert Janowski w tym mieszkaniu spędził kawał życia. Urządził je wspólnie z byłą żoną. Po rozwodzie wyprowadził się z przytulnego 100-metrowego gniazdka na warszawskim Ursynowie. Zobaczcie jednak, jak kiedyś mieszkał.
Robert Janowski śpiewa, gra w filmach i prowadzi popularny program w telewizji. Człowiek orkiestra. Nic więc dziwnego, że mieszkanie pełne jest (było?) instrumentów muzycznych i płyt.

Robert Janowski

Kuchnia jest miejscem spotkań. Jasna i przestronna, urządzona nowocześnie, ale przytulnie. Idealna do rodzinnych spotkań.

Więcej na stronach "Czterech Kątów"

Robert Janowski

Minimalizm w salonie jest spełnieniem moich marzeń o przestrzeni funkcjonalnej, a przede wszystkim bezpiecznej dla naszych córeczek Anielki i Toli. Wszystkie szafki mają kółka, można je z łatwością przesuwać. W rogu salonu urządziliśmy kameralny kącik z półkami na płyty CD -  mówi Robert Janowski dla "Czterech Kątów".

Więcej na stronach "Czterech Kątów"

Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska, podobnie jak Robert Janowski śpiewa, tańczy i grywa. Tak energiczne osoby muszą mieć niebywałe domy i ich wnętrza. Wystarczy spojrzeć na łóżko z czeczoty ozdobione złoconymi elementami.

Ewa Kuklińska

Skóry (przemalowane na skóry egzotycznych zwierząt) przyjechały aż z Nowego Jorku, poduszki - z Toronto. Jednym słowem - na bogato.

Ewa Kuklińska

Klimat, romantyzm - cała Ewa Kuklińska.

Paweł i Olimpia Burczykowie

Paweł i Olimpia Burczykowie mieszkają na warszawskim Tarchominie od dziewięciu lat. Wystrój mieszkania zmieniał się wiele razy - pani domu jest dekoratorką wnętrz i chętnie eksperymentuje z przestrzenią. Większość swoich pomysłów, łącznie z tynkowaniem, zrealizowała samodzielnie.

Paweł i Olimpia Burczykowie

Kuchnia to serce ich mieszkania. Lekko chaotyczna, barwna. Widać, że należy do artysty. Może nawet trochę wyglądająca na kuchnię studentów. Ale taki jest Paweł Burczyk - wiecznie młody.

Paweł i Olimpia Burczykowie

Paweł i Olimpia Burczykowie w salonie. Przestronnie, duże okna. Każde pomieszczanie jest inne. Kuchnia studencka, sypialnia żywa i oryginalna a salon jak w pałacu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.