Premiera filmu to doskonała okazja, by pokazać się w ciekawej stylizacji i zaskoczyć fotoreporterów. Tym razem gwiazdy wybrały się na premierę animacji, która już niedługo pojawi się w kinach. Na wydarzeniu aktorzy chętnie pozowali na ściance. Kogo mogliśmy zobaczyć na wydarzeniu?
Na wydarzeniu pojawiła się uznana aktorka, Małgorzata Kożuchowska, która w animowanej produkcji wcieliła się w jedną z bohaterek. Gwiazda brylowała na czerwonym dywanie w ciemnej, błyszczącej bluzce, którą było widać z daleka! W ostatnim czasie cekiny stały się jednym z ulubionych elementów stylizacji gwiazd i możemy je zobaczyć na każdym evencie. Aktorka dobrała do tego długie, szerokie fioletowe spodnie i przydymione, brązowe szpilki ze złotymi elementami. Całość wykończyła złotymi kolczykami w typie łezki. Na kwiatową kreację postawiła za to Anna Czartoryska-Niemczycka, która pojawiła się na premierze filmu w sukience. Całość stylizacji pokrywały różnorakie kwiaty w jasnych kolorach - różu i czerwieni. Dodatkami były czarne buty i torebka na ramieniu aktorki.
Borys Szyc to ceniony aktor, który również został zaangażowany w dubbing w najnowszej polskiej produkcji animowanej. Nie mogło go więc zabraknąć na premierze filmu. Pojawił się w ciemnoszarej marynarce i jaśniejszej koszuli. Dopasował do tego beżowe spodnie ze sztruksu. Nie zabrakło także sportowych butów. Jednak to nie to najbardziej zaskoczyło w stylizacji aktora. W pewnym momencie Szyc postanowił zaprezentować fotoreporterom swoje... jedną skarpetkę - wysoką, pomarańczową, z nadrukowanym na niej czarodziejem w czerwonych butach. Później dumnie je pokazywał. Na wydarzeniu był obecny także Arkadiusz Jakubik, który również wystąpił w animowanej produkcji. Aktor postawił na koszulę z animowanymi stworami. Reszta była bardziej klasyczna. Czarna marynarka i spodnie, a także czapka z daszkiem. U boku Jakubika pojawiła się jego żona. Agnieszka Matysiak założyła czarny, welurowy golf i spodnie w tym samym kolorze. Wyróżniającym elementem jej stylizacji była ramoneska w ceglanym odcieniu.
Szczepanik z Pectus niedawno rozwiódł się z Gawędą z Blue Cafe. Teraz pokazał się z nową partnerką!
Bursztynowicz upadła na spacerze. Nie mogła liczyć na pomoc. "Nikt się nie zatrzymał"
Bronisław Komorowski narzeka na wysokość swojej emerytury. "Ojczyzna nie rozpieszcza"
Nowe informacje ws. śmierci Hayden Panettiere. Dramatyczna relacja brata partnera aktorki
Kultura napiwków dzieli Polaków. Krzan mówi wprost, jaką kwotę zostawia obsłudze
Bosacka wściekła się po słowach Gesslera o obowiązkowych napiwkach. "Do szewskiej pasji mnie doprowadza..."
Piotr Żyła w nowym wydaniu. Internauci komentują: Polski Scooter
Trump chciał upokorzyć swojego przeciwnika. Wspomniał o... jego matce. "Dostanie burę"
Hyży komentuje decyzję Nawrockiego. "Żłobek już nie może, a rodzic?"