Szukasz swetra, który będzie ciepły, ładny i twarzowy? Doskonale trafiłaś! Zobacz, jakie modele wygrzebałyśmy dla Ciebie na stronach sklepów internetowych. Wszystkie kosztują mniej niż 300 zł!
Kiedy Monika Lewczuk pokazała się na Instagramie w swetrze oversize, fani pytali, skąd ma tak śliczne ubranie. Nic dziwnego! Jej stylizacja jest zupełnie zwyczajna, ale ozdobny wzór na dzianinie nadaje jej młodzieżowego, niepowtarzalnego charakteru. Możesz postawić na wzory geometryczne, kwiaty, a nawet cekiny - wybór należy do Ciebie. Ważne, żeby nie było nudno ;)
Marcelina Zawadzka uwielbia mocne kolory i wygląda w nich super. Jeśli nie jesteś pewna, czy tak intensywna kolor to dobry kolor dla Ciebie, możesz postawić na czerwień, róż albo żółty odcień, który rozświetli nawet najbardziej szaroburą aurę. Przy tak wyrazistym kolorze zrezygnuj z makijażu w intensywnych barwach. Burgundowa szminka będzie wyglądała super, ale w połączeniu z mocnym cieniem do powiek, możesz uzyskać efekt rodem z remizy ;)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska w pięknym swetrze pojawiła się na pokazie mody. Dobrała do niego spódnicę sięgającą przed kostkę i szpilki. W takim zestawie będziesz wyglądała jak dama! Jeśli szukasz eleganckiego sweterka wybierz taki, który podkreśli Twoją figurę - modele oversize są lepsze na co dzień. Wybierz stonowany kolor i zdobienia, które w tym wypadku z powodzeniem zastępują biżuterię.
Poniżej znajdziesz więcej modeli.
JM
Zapytali Dodę o catering Magdy Gessler. Tak ją rozliczyła: I dlatego podkręca ceny, bo...
Miała 17 lat, gdy zaginęła po wyjściu z imprezy. Przełom po pół wieku
Chylińska poruszyła internautki. Wystarczyła jedna wiadomość. "Dla nas. Rodziców i opiekunów"
Znaną aktorkę dotknęła "zabójcza choroba". Teatr prosi o pomoc
Lawina negatywnych opinii o "Podlasiu". Barciś mówi, co o tym myśli i stawia sprawę jasno
Tak wyglądało zatrzymanie Tigera Woodsa. Policja opublikowała nagranie
Nadmorski apartament znanego showmana. Lokalizacja zachwyca. W środku szkło i minimalizm
Kupicha ujawnił prawdę o zarobkach. "ZAiKS dla takich osób jak ja jest..."
Tak Pela dogadał się z Kaczorowską ws. Wielkanocy. Zasady są jasne