Angelina Jolie to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych aktorek, która w 2000 roku została laureatką Oscara, czyli najbardziej prestiżowej nagrody filmowej. Przez lata tworzyła małżeństwo z Bradem Pittem, choć ostatecznie kilka lat temu doszło do ich rozwodu. Jej wizerunek nie zmienił się przed dekady, ale tym razem postanowiła zmienić swój wygląd. Postawiła na spektakularną metamorfozę.
Aktorka znana z takich filmów jak "Przerwana lekcja muzyki" czy "Czarownica" przez lata nosiła tę samą fryzurę, która na stałe stanowiła element jej wizerunku. Mimo że zmieniała ją do kolejnych ról, to właśnie ciemniejsze włosy były jedną z jej charakterystycznych cech. Po latach postanowiła coś zmienić, szczególnie że od dłuższego czasu nie pojawia się w nowych produkcjach filmowych czy telewizyjnych. Tym razem paparazzi przyłapali Jolie w nowej odsłonie, gdy wychodziła ze swojego sklepu Atelier Jolie. Gwiazda przefarbowała włosy na blond. To ogromna zmiana w wyglądzie, który od tylu lat pozostawał niezmienny. Co ciekawe, jej były mąż, Brad Pitt, zrobił dokładnie ten sam krok chwilę przed nią.
Aktorka zagrała w filmie "Pan i Pani Smith" u boku Brada Pitta, który w tamtym czasie był w związku małżeńskim z Jennifer Aniston. Wielu twierdzi, że to właśnie Jolie była powodem ich rozwodu, choć aktorka wielokrotnie temu zaprzeczała. Pierwszą ciążę para ogłosiła w 2006 roku. Sześć lat później ogłosili zaręczyny, a do ślubu ostatecznie doszło w 2014 roku. Małżeństwo wychowywało szóstkę dzieci - trójkę adoptowanych - w tym jedno jeszcze przed ich znajomością, i trójkę biologicznych. Jolie złożyła pozew o rozwód w 2016 roku, którego powodem były "różnice niemożliwe do pogodzenia", a ostatecznie do rozwiązania małżeństwa doszło w 2019 roku.
Tak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy. Gdy zobaczycie garderobę, złapiecie się za głowę
Takimi słowami Sikorski przywitał się z dziennikarką TV Trwam. Nagranie obiegło sieć
To nie koniec zbiórki Łatwoganga. Ludzie wciąż wpłacają pieniądze. Tyle już zebrano
Kto zyskał, a kto stracił na akcji Łatwoganga? Sukces influencera to nie dzieło przypadku
Królowa Camilla zaliczyła wpadkę na spotkaniu z Donaldem Trumpem. Król Karol od razu to zauważył
Apel policji ws. śmiertelnego wypadku Łukasza Litewki. Wydano oświadczenie
Ania Rusowicz wprost o rozwodzie. "Za wolność zapłaciłam prawie sześć zer"
Tak ojciec Poczobuta dowiedział się o uwolnieniu syna. "Padnę przed nim na kolana i ucałuję go w rękę"
Klaudia i Valentyn ochrzcili syna. Tak wystroiła się uczestniczka "Rolnik szuka żony"