Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.
Barwna osobowość Dagmary Kaźmierskiej to jeden z kluczowych elementów niebywałego sukcesu produkcji "Królowe życia". Na fali popularności gwiazda zdążyła m.in. wystąpić już w filmach, a nawet napisała książki. Przypominamy, że w reality show TTV Kaźmierska pokazywała swoje luksusowe - ale i zaskakująco przyziemne - życie. Przez kryminalną przeszłość ma też licznych przeciwników, ale jednego na pewno nie można jej odmówić - jest o niej głośno i wciąż budzi zainteresowanie. Nic zatem dziwnego, że każdy jej ruch jest chętnie śledzony przez internautów. Nawet wtedy, kiedy idzie do fryzjera.
Dagmara Kaźmierska wybrała się do fryzjera, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Królowa życia nie ukrywała stresu wizytą, bo - jak sama przyznała - zaplanowała dość spore zmiany w swoim wizerunku. Podczas relacji oświadczyła obserwatorom:
No i właśnie obcinamy włosy - zaczęła Kaźmierska.
Po czym dodała:
Na jeża.
Na słowa Kaźmierskiej, fryzjer zareagował krótkim odliczaniem i... filik się urwał. Ostatecznie nie wiemy zatem, z jaką fryzurą gwiazda opuściła salon fryzjerki. Królowa życia" doskonale wie, jak zbudować napięcie.
Myślicie, że dobrze byłoby jej we fryzurze "na jeża"? Dajcie znać w komentarzach.
Zobacz też: Dagmara Kaźmierska przed sławą wystąpiła w... "Pamiętnikach z wakacji". Dała popis talentu. Mamy zdjęcia
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Donald Tusk pobiera trzy emerytury. Tyle miesięcznie wynoszą jego świadczenia
Anna Guzik schudła 15 kg. Wykluczyła z diety tylko trzy produkty
Ekspertka bez litości dla stylizacji Marty Nawrockiej. "Sprawdziłaby się podczas przygotowywania niedzielnego obiadu"
Kosztowny koszmar Kajry. Pierścionek za ponad 350 tys. zł przepadł bez śladu
Jeden gest Nawrockiej wystarczył. Lawina komentarzy po jej spotkaniu z powstańcami
Pawlikowska nie wierzy w badania i nie bierze leków. Lekarze grzmią: Brak kompetencji, zero zahamowań
Zalali Wieniawę komentarzami. Jednogłośnie ocenili jej występ z Bocellim
Córka Mandaryny i Wiśniewskiego rosła na oczach Polaków. Padły gorzkie słowa. "Chcieli mnie poniżyć"