Natalia Niemen szuka pracy jako sprzątaczka. "Muszę choć grosze pozarabiać"

Natalia Niemen zaskoczyła znajomych na Facebooku wyznaniem, że poszukuje pracy. Córka Czesława Niemena stwierdziła, że ma doświadczenie jako sprzątaczka.

Natalia Niemen ostatnio poinformowała w mediach społecznościowych, że jej córka cierpi na rzadką chorobę, zespół Noonan. Teraz zaskoczyła obserwatorów wyznaniem, że szuka pracy. Córka Czesława Niemena chciałaby podjąć zatrudnienie jako sprzątaczka. 

Zobacz wideo Magazyn Porażka: Media kreują wyspy szczęśliwości, które dla wielu są po prostu nieosiągalne [NEXT TIME]

Natalia Niemen szuka pracy jako sprzątaczka: Jestem bardzo dokładna i skrupulatna

Natalia Niemen podała na facebookowym profilu informację, że szuka pracy. Dodała, że ma doświadczenie jako sprzątaczka.

Moi drodzy, szukam pracy. Czy ktoś nie potrzebuje zatrudnić sprzątaczki? Umiem w te sprawy bardzo dobrze. Mam niespełna 40-letnie doświadczenie. Jestem bardzo dokładna i skrupulatna. Odkurzanie, zmywanie, kurze, szyby, itd. Kuchnia, łazienka, wszystko, co trzeba wysprzątać, to zrobię. Pytam serio. Cena do ustalenia. Ktoś? Coś? - napisała na Facebooku Natalia Niemen.

Natalia Niemen screenNatalia Niemen screen Fot. Facebook.com/NataliaNiemen

Część znajomych artystki nie dowierzała w jej zapytanie o pracę jako sprzątaczka. Wokalistka jednak podkreślała, że musi jakoś dorobić. 

Nie śmiejcie się. Naprawdę, bez ściemy pytam (...). Słuchajcie, jestem bez pracy. Muszę choć grosze jakieś pozarabiać. Dorywczo. Nie piszę tego dla beki - podkreśliła Natalia Niemen.

Natalia Niemen screenNatalia Niemen screen Fot. Facebook.com/NataliaNiemen

Wśród komentarzy pod postem wokalistki pojawiły się sugestie, żeby spróbowała sprzedawać swoje obrazy, znalazła zatrudnienie jako wychowawczyni do dzieci czy też zorganizowała warsztaty wokalne. Jedna z obserwatorek poinformowała też Natalię Niemen, że dodała ją do grupy wsparcia dla kobiet. Artystka była bardzo podbudowana reakcją internautów. 

Dziękuję wam serdecznie. Do sprzątania na razie nikt się nie zgłosił, ale do edukacyjnych-artystycznych prac tak. Jestem bardzo wzruszona waszą troską i pomysłami. Dzięki waszym pomysłom i wyciągniętym dłoniom jestem pełna nadziei. Dam radę - dodała Natalia Niemen.

Trzymamy kciuki, że piosenkarce uda się znaleźć zatrudnienie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.