Bądź na bieżąco. Więcej o spektakularnych metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.
Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz Nowy Rok przywitali w słonecznym Cancun. Nie zapowiada się jednak, aby prędko wracali do Polski. Zakochani cały czas świetnie się bawią i korzystają z dobrodziejstw Meksyku. Muzyk z przyjemnością chwali się na Instagramie dziewczyną i wspólnie spędzanym czasie w raju. Pochwalił się także wizytą w butiku jednego z najpopularniejszych jubilerów. Zakupy chyba sprawiły im ogromną radość.
Katarzyna szerszej publiczności jest znana głównie przez długoletni związek z prezenterem TVP - Tomaszem Kammelem. Choć para nie spotyka się już od dawna, Niezgoda wciąż pojawia się w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu znowu jest zakochana. Wybrankiem ekonomistki jest gwiazda disco-polo i aktor Paweł Markiewicz.
Katarzyna Niezgoda przebyła trudną drogę w walce o wymarzoną sylwetkę. Raz chudła, następnie tyła. Obecnie bizneswoman wręcz promienieje i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Bizneswoman coraz częściej chwali się efektami diety i treningów na Instagramie. Bardzo możliwe, że to sprawka nowej miłości.
Na opublikowanym przez artystę zdjęciu para pozuje przy udekorowanej choince w butiku jubilerskim. Szeroki uśmiech nie schodzi im z twarzy. Katarzyna ubrana jest w krótką białą sukienkę, która pięknie eksponuje zgrabne nogi. Wszyscy wiedzą, z czego znany jest sklep - pięknych pierścionków z diamentem.
Jesteście ciekawi, co zakupili u jubilera?
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
Monika Miller zafundowała sobie lifting tygrysi. Dziś pokazała zdjęcia przed i po
Tak dziś mieszka Maciej Pela. Kuchnia to jego królestwo
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Wieczorem nadeszły nowe wieści o córkach Andrzeja. Szok, kto zaoferował im pomoc
Tak dziś wygląda córka Kowalewskiego i Suchory. Internauci porównują ją do ojca. "Niesamowite podobieństwo"
Zmiana nazwiska i ojciec z teatru. Tak zaczynał wielki aktor. Kocha go cała Polska
We wtorek gwiazdy brylowały na premierze. Sadowska w intensywnej czerwieni. Show skradła sukienka Janowskiej