Magdalena Zawadzka, którą możemy kojarzyć z serialu "39 i pół" , jest szczęśliwa jak nigdy. Jej syn Jan się żeni. Ojcem Jana jest nieżyjący aktor Gustaw Holoubek.
To już wkrótce. Troszkę to przeżywam, ale mam nadzieję, że wszystko odbędzie się jednak zgodnie z planem - mówi "Świat i Ludzie" Magdalena Zawadzka.
Wybranką Jana jest Magda. Połączyła ich miłość do pracy. Jan jest operatorem a Magda kostiumologiem. Mają także wspólną pasję - podróże. Po ślubie wybierają się do Afryki.
Zawadzką i Magdę łączą ponoć dobre stosunki, co w przypadku relacji teściowa-synowa nie jest oczywistością. Jak zdradza mama Jana, cieszy ją też to, że wybranka syna jest jej imienniczką.
Buka
Zobacz także:
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu
Kazik zmagał się z problemami zdrowotnymi. Tym zdjęciem wywołał niemałe poruszenie
Michel Moran wprost o darmowej wodzie w restauracjach. To ma zamiar zrobić
Komarnicka i Klynstra opuścili salę rozpraw po rozwodzie. Niebywałe, co się później wydarzyło
Posłanka Lewicy pokazała kadry z bajkowego ślubu. Jej mężem został znany dziennikarz
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Majątek Beaty Szydło bez tajemnic. Wysokość emerytury zaskakuje
To już pewne! Olbrychski zagra w "Ranczu" i zastąpi innego aktora
Grabowski przerwał występ, bo zrozumiał, że jest... pijany. Nie do wiary, co zrobił później