To Doda zabiegała o Nergala

"Kiedy go zobaczyłam natychmiast zaczęłam ostrzyć harpun."

W najnowszym numerze magazynu "Pani" , Doda opowiedziała w szczegółach o swoim życiu. Kilka zdań poświęciła również ukochanemu, Adamowi Darskiemu - Nergalowi:

Kiedy go zobaczyłam w telewizji natychmiast zaczęłam ostrzyć harpun. Podejrzewałam jaki ma obraz mojej osoby i tym bardziej kręciło mnie, żeby zmienił podejście. Jak widać, byłam skuteczna. Zawsze każdego swojego faceta sama wybierałam.

Niczego innego raczej się nie można było spodziewać. Doda jest silną kobietą, która nie boi się podejmować decyzji. Piosenkarka opowiada także o tym, jakim Adam jest dla niej partnerem :

Im dłużej jesteśmy razem, tym bardziej przekonuje się jakim Adam jest fantastycznym człowiekiem. Inteligentny, rozsądny, nie unosi, tylko chłodno analizuje, podczas gdy ja mam włoski temperament. Łączą nas uczucie i wspólna pasja. Oboje wykonujemy ten sam zawód, wiemy ile wymaga poświęceń. Jadę w trasę, on jedzie w swoją. Nikt nie ma do nikogo pretensji. Przez ostatnie kilka miesięcy byłam zajęta nagrywaniem drugiej solowej płyty i on to doskonale rozumiał. Bardzo mnie wspiera.

Jak widać, tworzą udany związek. Jak myślicie - kiedy ślub?

Aik

Zobacz także:

Doda w "Pani" opowiada o Majce

Doda była na EuroPride z... Dżagą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.