Robert Pattinson, Kristen Stewart i Taylor Lautner na MTV Movie Awards 2010

Na fanów sagi Zmierzchu czeka niespodzianka...

Podczas tegorocznej, 19 edycji nagród MTV Movie Awards , które zostaną rozdane w nocy z 6 na 7 czerwca o g. 3: 00 polskiego czasu w Los Angeles, na wszystkich gości będzie czekać niespodzianka, przygotowana przez bohaterów kultowej sagi Zmierzchu . Robert Pattinson , Kristen Stewart i Taylor Lautner zaprezentują widzom niepublikowane dotąd sceny i materiały, które nie znalazły się w trzeciej części filmowej sagi - " Zaćmienie ".

Filmowe grono poszerzy Chaske Spencer , który także zasłynął z roli w ekranizacji sagi Zmierzchu , gdzie wcielił się w postać przewodnika wilczej watahy - Sama Uleya. Aktor poprowadzi relację z czerwonego dywanu, na którym przywita gości i wprowadzi widzów w świat gwiazd kina oraz najbardziej znanych i cenionych produkcji filmowych.

Na ceremonii obecnych będzie wiele znanych osobistości świata show biznesu. Wśród prezenterów, którzy wręczą zwycięskie statuetki, pojawią się Adam Sandler, Chris Rock, David Spade, Tom Cruise, Cameron Diaz, Zac Efron , Jessica Biel , Steve Carell, Miranda Cosgrove , Sean Diddy Combs i Russell Brand. Całość poprowadzi Aziz Ansari - początkujący aktor i jeden z najlepiej zapowiadających się komików młodego pokolenia.

Po raz drugi w historii gali to fani zadecydowali o nominacjach we wszystkich kategoriach. Spośród propozycji, które zdobyły największe uznanie, fani wyłonią zwycięzców w głosowaniu, które potrwa od 11 maja do 5 czerwca.

Ceremonię MTV Movie Awards 2010 pokażą na żywo stacje MTV Polska oraz MTVNHD w nocy z 6 na 7 czerwca o g. 2:00 (czerwony dywan) oraz 3:00 (gala) polskiego czasu. Powtórki w MTV Polska: 13 czerwca g. 00:00, środa 16 czerwca, g. 10:00.

mat.pras.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.