Słoneczna Sonny i JONAS od jutra na DVD!

Lubisz seriale Słoneczna Sonny i JONAS? Od jutra możesz je mieć w domowych zbiorach :)

Już jutro na sklepowych półkach pojawią się DVD z pierwszymi sezonami seriali " Słoneczna Sonny " i " JONAS ". Sugerowana cena detaliczna każdej płyty to 99,99 zł.

O czym jest serial "Słoneczna Sonny"?

Czy marzenie o błyskawicznej karierze zwyczajnej dziewczyny z małego miasteczka może się spełnić? Sonny Munroe udowodniła, że jest to możliwe. Wystarczy chcieć!

Sonny Munroe (Demi Lovato - "Camp Rock", "Program ochrony księżniczek") nie oczekiwała od życia wiele. Była zwyczajną nastolatką z niewielkiego miasteczka w USA. Jednak los postanowił zrobić jej niespodziankę! Jej filmy, które umieszczała na swojej stronie internetowej, zostały zauważone przez hollywooodzkich producentów. Sonny staje przed szansą życia - dostaje rolę w swoim ulubionym programie dla nastolatków pt. "Z innej beczki".

Czy dziewczyna i jej mama odnajdą się w wielkim mieście, jakim jest Los Angeles? Czy Sonny zaprzyjaźni się z nowymi znajomymi z planu? Czy poradzi sobie ze sławą i pozostanie sobą? - Może to nie być takie łatwe, bo nie wszyscy jej kibicują. Idolce Sonny - Tawni - nie podoba się to, że musi się dzielić sławą, a obsada serialu "Mackenzie Falls", z przystojnym Chadem Dylanem Cooperem (Sterling Knight - "Randka z gwiazdą") na czele, traktuje rywalizację między serialami bardzo poważnie. Zakręcony plan "Z innej beczki" staje się miejscem przezabawnych sytuacji i niezwykłych relacji.

O czym jest serial "JONAS"?

"Jonas" to historia trzech braci Lucas, którzy - podobnie jak w rzeczywistości - będąc gwiazdami, próbują prowadzić zwyczajne życie nastolatków. Nieprzewidywalne sytuacje, absurdalne zwroty akcji, mnóstwo zabawnych scen - po prostu życie młodych gwiazd.

Wybuchnij gromkim śmiechem, gdy przyjaciółka z dzieciństwa stylizuje chłopakom szkolny mundurek, zdenerwuj się na widok codziennych zmagań Jonasów z fankami i jednocześnie koleżankami z klasy, zakochaj w muzyce, którą tworzą Jonasi. Czy piosenka przewodnia serialu "Live to Party" stanie się twoim ulubionym utworem? Sprawdź!

Kotek przypomina - pierwszy sezon seriali " JONAS " i " Słoneczna Sonny " na DVD już od 7 maja!

Kupicie płyty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.