Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 05.03.2010

Notowanie 37: Wzrostów - 3; Spadków - 8; Bez zmian - 4; Nowości - 4; Powrotów -1.

Oto kolejne trzydzieste siódme notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. W tym tygodniu mamy 4 nowości, a jedna piosenka powróciła!

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

Od kliku tygodni na pierwszym miejscu króluje Justin Bieber . Być może to się zmieni? Jonas Borthers zadebiutowali z utworem "Keep It Real " od razu na miejscu drugim, więc może za tydzień znajdą się na pierwszym?...

Tokio Hotel też całkiem nieźle sobie poradziło. Ich piosenka "Strange " znalazła się jako nowość na wysokim 5. miejscu. Czyżby fani chcieli im zrobić prezent z okazji koncertu w Polsce i wygłosować im pierwsze miejsce na Kotkowej Liście?

Matt Bellamy/MuseMatt Bellamy/Muse Matt Bellamy/Muse, fot. LANDMARK / PR PHOTOS Jeszcze jeden fajny zespół dostał się do notowania. To Muse z piosenką "Resistance ". Na razie jedynie miejsce 20., ale Wasze głosy mogą to zmienić...

Po męskich zespołach czas na wokalistki. W propozycjach mamy nowy kawałek Miley Cyrus (z filmu " The Last Song ") pt. "When I Look At You " oraz piosenkę Demi Lovato z We The Kings "We'll Be A Dream ".

Mamy

TUTAJ

. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o: