Akcja Plotka: Szukamy Pierwszej Damy. Kogo wybieracie?

Małgorzata Tusk nie zostanie Pierwszą Damą. Kto zamiast niej powinien przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego? Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie swoją faworytkę!

Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Ale i tak zapowiada się ostra walka o urząd głowy państwa. Mężczyźni będą walczyć o władzę, a kobiety o tytuł Pierwszej Damy i miejsce u boku najważniejszego osoby w kraju. Plotek wybrał kilka żon polityków i dziennikarzy, którzy mieliby spore szanse w wyścigu o fotel prezydenta.

Oto nasze propozycje:

Anne Applebaum ( żona Radosława Sikorskiego)

Żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego . Pisarka i dziennikarka amerykańskiego pochodzenia. Laureatka Nagrody Pulitzera.

Sikorski i jego żona z pewnością doskonale prezentowaliby się na arenie międzynarodowej. Oboje znają kilka języków.

Hanna Lis

Żona Tomasza Lisa jest znaną polską dziennikarką. Ładna, wykształcona i popularna. Potrafi się dobrze ubrać, zna kilka języków, a przede wszystkim fascynuje ją polityka. Jej mąż nie jest politykiem, ale Polacy widzą go (co pokazują sondaże) na stanowisku głowy państwa.

Anna Olejniczak

KAPIF.PL/KAPIF

Ciacho polskiej polityki ma piękną żonę Annę, która chętnie towarzyszy mu na różnych oficjalnych spotkaniach czy pokazach mody. Jej mąż z pewnością mógłby liczyć na głosy gejów:)

Isabel

Blogerka, poetka, celebrytka. Widać, że kocha być w "na świeczniku". Lubi komentować polską rzeczywistość, pozować do zdjęć w kolorowych magazynach i podróżować z Kazem . Jej mąż był jednym z bardziej lubianych premierów. Isabel jako Pierwsza Dama? Byłoby wesoło.

Nelly Rokita

Jej maż miał być premierem z Krakowa. Los chciał jednak inaczej. Do Sejmu wkroczyła za to jego żona. Jej nowe fryzury, złote myśli i ciekawe stroje są ciągle oceniane w sejmowych kuluarach.

Nelly byłaby bardzo kolorową Pierwszą Damą. Obawiamy się jednak, że po miesiącu mielibyśmy jej dosyć, a na Facebooku byłoby forum - co śmiesznego powie dziś Nelly Rokita ?

Maria Kaczyńska

Tym, którzy nie lubią zmian, proponujemy Marię Kaczyńską. Obecna Pierwsza Dama bardzo się wyrobiła od wyborów z 2005 roku. Zmieniła chyba stylistę, znalazła sobie niezłego fryzjera i zaprzyjaźniła się z "Dzień dobry TVN".

Żona to największy atut obecnego prezydenta.

Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie dla Polski najlepszą Pierwszą Damę!

Szaza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.