Przyznajemy "Plotki Roku"! Poznaj nominowanych w kategorii "Żena ROKU" i głosuj

"Żena Roku" to chyba najbardziej wyczekiwana kategoria naszego plebiscytu "Plotki Roku". I zapewne najmniej chwalebna. Redakcja wybrała naprawdę żenujące wydarzenia, a teraz was prosi o pomoc. POMÓŻCIE "WYRÓŻNIĆ" NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCĄ POSTAĆ W POLSCE!

Żena Roku to dość specyficzna kategoria w plebiscycie "Plotki Roku". Nominacje bowiem otrzymują ci, którzy dopuścili się mało chwalebnych czynów. Redakcja Plotka brała pod uwagę nie tylko gwiazdki show-biznesu, ale także tych, którzy w mediach chcą królować. ŁĄCZY ICH JEDNO - SĄ CELEBRYTAMI! Przedstawiamy najbardziej żenujące postaci polskiego show-bizu, polityki oraz mediów.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ "PLOTKI ROKU", GDZIE DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ AKCJI.

+OTO NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCA ÓSEMKA W POLSCE!+

Nominowani w kategorii ''Żena roku''

Tomasz Stockinger i jazda po pijaku - DRAMAT! Jeden z najbardziej popularnych aktorów w Polsce dopuścił się karygodnego czynu. WSIADŁ ZA KÓŁKO PO PIJAKU. W wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu! Co sprawia, że ta sytuacja jest jeszcze bardziej żenująca? A to, że podczas jazdy na bani spowodował wypadek, potem uciekł, a wszytko to działo się o godzinie 12:00.

Przyznał się? Ależ oczywiście, że nie. W licznych programach mówił, że miał zły dzień, nie był w formie itp. Panie "Sztok" - ŻENA ROKU!

Ojciec Tadeusz Rydzyk i żart o Murzynie - Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwa gwiazda kościoła. Wciąż elektryzuje Polskę wypowiedziami i ogarniającą go chęcią bycia sławnym. Kościelny celebryta w tym roku zaliczył tyle wpadek, że ciężko było go nie nominować. Redakcja Plotka "wyróżnia" zatem Tadeusza za żart o Murzynie! Przypominamy - podczas tegorocznego zlotu fanów "Radia Maryja" na Jasnej Górze ojciec Rydzyk zwrócił się do czarnoskórego pielgrzyma "Ludzie! Patrzcie! Murzyn! Chłopie, gdzieś ty się nie mył?" . Tym samym guru medialnego imperium rzucił cień na polski kościół, który wciąż milczy w sprawie niesfornego duchownego. Liczymy na głosy.

Sara "Żal" May - Sarę moglibyśmy nominować praktycznie za wszystko. Za teledyski, za piosenki, za wypowiedzi. Jednym słowem za całokształt. Jednak najbardziej żenującą sytuacją w karierze Sary May była awantura z DJ Adamusem podczas jednej z imprez. Artysta oblał Sarę winem za obrażenie jego koleżanki Candy Girls. Co zrobiła Sara? Zaczęła krzyczeć do fotoreporterów i ekip wideo "Foty, foty, wywiady!" . Wszystko to nagrała na komórkę i wrzuciła do internetu. Dla sławy i poklasku ta dziewczyna jest w stanie zrobić naprawdę wszystko. Żena roku, żal dekady.

Krzysztof Ibisz i jego usta - Prezenter to kolejna gwiazda, która zachowała się żenująco. Otóż showman poddał się zabiegom kosmetycznym min. usunął wory pod oczami oraz powiększył sobie usta. Nic dziwnego prawda? Każdy ma prawo zakolegować się ze skalpelem. Krzyś jednak nie przyznał się do widocznych gołym okiem zabiegów. Stwierdził, że to efekt wypoczynku. Nikomu z nas chyba nie spuchły usta od wylegiwania się na plaży, prawda? Za co żena? Za mało męskie zachowanie i praktyki.

Peja i nawoływanie do agresji - o tej sprawie słyszał chyba każdy. Raper podczas występu dał się sprowokować jednemu z przybyłych na koncert i ze sceny nawoływał swoich fanów do linczu na... 15-latku. Wiecie co robisz ku*wa? Rozje*ać w ch*j. Idol wielu młodych ludzi w ciągu kilku minut stał się antybohaterem Polski. Można zrozumieć złość rapera, a nawet wybaczyć ostre słowa w kierunku 15-latka. Jednak nawoływanie do agresji i linczu przez gwiazdę nie mieści w żadnych kanonach zachowania. Żena? Może. Niesmak? Na pewno.

Isabel Marcinkiewicz w TVN24 - Na początku roku Polskę obiegła wiadomość, że były premier Kazimierz Marcinkiewicz ma romans z niejaką Isabel. Wielu kojarzyło nową miłość byłego prezesa rady ministrów tylko z opowiadań. Całej sprawie towarzyszyła zatem żartobliwa atmosfera. Mniej śmiesznie się zrobiło, gdy Isabel ujawniła się podczas jednego z nagrań w Tvn24, gdy Kazimierz Marcinkiewicz pojawił się w londyńskim studiu stacji. Kamera przyłapała parę na intymnej rozmowie. Żenujące zachowanie młodej damy (czytaj: ostentacyjne żucie gumy, wtulanie się w Kazimierza podczas nagrania i bardzo intymne pytania) zasługuje na "Żenę Roku" jak najbardziej.

Nelli Rokita i kompromitacja u Moniki Olejnik - Nie samymi plotkami człowiek żyje. Przekonuje nas o tym wciąż Nelli Rokita. Ta pani króluje nie tylko na portalach o tematyce politycznej, ale także na serwisach plotkarskich. Jej drugie imię to "wpadka".  Za którą zatem ją nominujemy? Otóż za żenujące wystąpienie u Moniki Olejnik w programie "Kropka Nad I".

Rozmowa dotyczyła antykoncepcji oraz metody in vitro. Bzdury, jakie opowiadała sejmowa celebrytka o niepłodności bulwersują. Rokita stwierdziła, że niepłodność to nie choroba, a wymysł współczesnych naukowców! Znalazła także receptę na tego typu "wymysły" - wystarczy zmienić tryb życia np. pójść na urlop albo kolacje. 20-minutowy wywiad z Nelli Rokitą sprawił, że dotknięte poczuły się chyba wszystkie kobiety i wielu mężczyzn. CYNIZM i IGNORANCJA - ŻENA ROKU PANI POSEŁ!

Robert Leszczyński o Michaelu Jacksonie - gdy umarł król popu, szanowny dziennikarz muzyczny Leszczyński powiedział: Jackson nie zostawił po sobie tak naprawdę żadnej spuścizny. Panie Leszczyński - o zmarłych mówi się dobrze, albo w ogóle. Dziennikarz wyznał także, że szum wokół śmierci muzyka to tzw "sezon ogórkowy". Nam się wydaje, że praca Roberta (np. śledzenie, czy Isis Gee to mężczyzna itp.) to trwający nieustannie sezon ogórkowy. Zawsze można przerzucić się na mopa.

Pamiętajcie, że to od was zależy, do kogo powędruje nagroda Plotka!

Więcej o: