MARCIN WYROSTEK WYGRAŁ MAM TALENT!

Drugie miejsce zajęli bracia Legun.

Drugie miejsce zajęli bracia Legun, którzy świetnie odnajdują się w muzyce sakralnej. Trzeci był Filipińczyk Aleksander Martinez. Oto nasza relacja na żywo z finału drugiej edycji " Mam Talent ".

Pierwszy występ: Jessica Mernstein

KAPIF.PL/KAPIF

Jessica niestety trochę fałszowała. Wystąpiła razem z kilkoma tancerkami i próbowała poruszać się po scenie. Problem w tym, że taniec nie jest jej mocną stroną i nawet Agnieszka Chylińska poprosiła ją, żeby nigdy już nie tańczyła. Dziewczyna ma wielki talent i niech lepiej skupi się na śpiewaniu.

Drugi występ: Patenciarz

Patenciarz czyli człowiek niespodzianka zasłużył na to, żeby znaleźć się w finale. Nie tańczy, nie śpiewa, ale ma pomysł na siebie. Jego dzisiejszy występ był gorszy niż ten półfinałowy, ale jurorzy i tak byli zachwyceni.

Foremniak powiedziała:

Ty jesteś przesuniętym człowiekiem. Stworzyłeś nową wartość.

Trzeci występ: Kaczorex

Michał KACZOREX Kaczorowski / autor: TVN

Michał KACZOREX Kaczorowski / autor: TVN

Rewelacyjny występ! Kaczorex z pewnością znajdzie się w pierwszej trójce. Ma nie tylko talent, ale też charyzmę i świetne pomysły na występy. Jurorzy niestety prawie nie dali mu dojść do słowa i gadali o majtkach.

Czwarty występ: Alexander Martinez

Aleksander gra na emocjach widzów i opowiada o tym, że jeśli wygra to zabierze swoją rodzinę na Filipiny. Oby tylko nie wrócili z "chorobą filipińską". Wracając do występu to trzeba przyznać, że facet zaskoczył wszystkich widzów i jurorów. Zmiana stylu i repertuaru wyszła mu na dobre!

Piąty występ: Kony

Kony przerobił lalki z podobiznami jurorów na... świnie. Takie świnki trzy. Sparodiował też prowadzących czyli Szymona Hołownię i Marcina Prokopa. Kuba stwierdził, że dzięki niemu zauważył, iż Marcin Prokop jest podobny do Romana Giertych. W każdym razie występ był niezły, ale spodziewałam się większego i śmieszniejszego show.

Szósty występ: Kruk i Blacha

Tańczą podobnie jak Kaczorex, ale ich występ nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia jak ten Kaczorexa. Chłopaki dobrze odnaleźliby się w formule kabaretowej. Jurorzy docenili to, że byli "inni".

Siódmy występ: Anna Teliczan

Młoda wokalistka zaśpiewała piosenkę Sinead O'Connor "Nothing Compares To You". Występ był po prostu bezbłędny. Kuba Wojewódzki stwierdził:

Zrobiłaś dzisiaj lewatywę niektórym polskim wokalistkom. Jak nie wygrasz tego programu to zjem swoje ucho, a dawno go nie myłem.

Ósmy występ: Jadzia i Dominika

KAPIF.PL/KAPIF

Dziewczyny są fenomenalne, ale po ich występie odczułam niestety ból kręgosłupa. Tylko pozazdrościć takiego talentu. Oczywiście jurorzy jak zwykle byli pod wrażeniem ich pokazu. Wszyscy są dzisiaj strasznie mili i strasznie przewidywalni.

Dziewiąty występ: Marcin Wyrostek

KAPIF.PL/KAPIF

Klasa sama w sobie. Ciężko porównać go z innymi uczestnikami, ponieważ on reprezentuje zupełnie inną ligę. Jest czarujący i magiczny. Nie tylko świetnie gra na akordeonie, ale też hipnotyzuje swoim spojrzeniem. Kuba Wojewódzki stwierdził, że Marcin gra jak opętany.

Dziesiąty występ: bracia Legun

Nuda, nuda, nuda. Może ja się nie znam, ale niestety bracia Legun mnie nie zachwycają. Nie wiem czy program " Mam talent " to miejsce dla nich. Są młodzi, uzdolnieni i pewnie wygrają, bo ich występy ponoć chwytają za serca. Pisze ponoć, bo mnie jakoś nie zachwycają.

Jak jurorzy ocenili ich występ? Wojewódzki zarzucił im fałsz. Stwierdził, że lepiej by się czuli na koncercie hip-hopowym niż na scenie śpiewając sakralne piosenki. Agnieszka powiedziała, że to co robią to raczej po prostu rutyna i marketing.

Wyniki:

Pierwsze miejsce: Marcin Wyrostek

Drugie miejsce: Bracia Legun

Trzecie miejsce: Aleksander Martinez

Zgadzacie się z werdyktem publiczności? Komu kibicowaliście?

Dziękuje za to, że razem ze mną komentowaliście każdy występ.

Ewelina Zadrożna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.