Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli dosyć niezwykłą parą. Żadne romantyczne kolacje czy imprezy w klubach nie dawały im tyle radości co rajdy samochodowe. Kuba i Ania mieli swoją pasję, którą przez lata wspólnie realizowali.
W pewnym momencie szalone życie z Kubą przestało odpowiadać Ani i para rozstała się. Teraz łączy ich już tylko czarny Jeep. Ciężko im się z nim rozstać, więc na zmianę się nim opiekują. W tygodniu Ania, a w weekend Kuba.
Aktorka i prezenter zachowują się trochę jak rozwodnicy, którzy po rozstaniu na zmianę opiekują się swoim ukochanym pupilem. Rolę pupila w tym przypadku pełni samochód.
Więcej zdjęć znajdziecie na stronie StarNews pod tym linkiem .
Szaza
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Hawking sfotografowany z kobietami na wyspie Epsteina. Rodzina fizyka wydała oświadczenie
Dzieci Lubomirskiego i Kulczyk na salonach. Tak wyglądają księżniczka Weronika i książę Jeremi
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Rzecznik prokuratury reaguje po oświadczeniu Agnieszki R. Tak wyjaśnił sprawę
Zaskakująca opinia Zapendowskiej o karierze Zalewskiego. Takich słów nie mówi często
Co dalej z rozwodem Kubickiej i Barona? Prawniczka muzyka komentuje
Michał Piróg po 25 latach odchodzi z TVN-u! "Nadszedł ten moment, by to powiedzieć"
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"