Nowości w Radiu Kotek.fm

Na playliście Kotek.fm , jak co tydzień, pojawiły się nowe utwory.

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w tym tygodniu. 

     Z najnowszej płyty Emily Osment pochodzi kawałek "All the Way Up " (teledysk zobaczycie TUTAJ ). Teraz piosenki można słuchać w kotkowym radiu.

  Oczywiście w Radiu Kotek.fm nie może zabraknąć muzyki z filmu " Księżyc w nowiu ". Możecie już słuchać utworu "Meet Me On The Equinox " w wykonaniu zespołu Death Cab For Cutie . Piosenka ma szansę znaleźć się na Liście Przebojów, jeśli na nią zagłosujecie TUTAJ

    Ponieważ Bee to kotkowy serial , więc oczywiście w Radiu Kotek.fm można słuchać piosenki " Sama nie wiem " w wykonaniu Bee (czyli Julki).Od piątku utwór jest propozycją do Listy Przebojów, więc możecie na nią głosować TUTAJ

Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Justin Bieber "One Time " oraz Inna feat. Bob Taylor "Deja Vu ".

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej " lub "Graj rzadziej " - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu. Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

Słuchajcie Radia Kotek.fm! 

Więcej o: