Jesienna ramówka TVN-u

Będzie trochę nowości. Powrócą popularne programy i seriale. Co zobaczymy na jesieni w TVN-ie?

Po pierwsze, na antenę wracają dobrze znane i lubiane seriale. Zobaczymy kolejne perypetie mieszkańców z "Na Wspólnej" ; "Brzydula" przejdzie długo oczekiwaną metamorfozę; miłosne zakręty w "Teraz albo nigdy" ; problemy dziadko-ojca w "39 i pół" . Po raz ostatni zobaczymy "Nianię".

Stacja szykuje dwie serialowe nowości. Jedną z nich są "Grzeszni i bogaci" . Jak informuje TVN, to serial, który parodiuje tasiemce takie jak "Moda na sukces" czy "Santa Barbara". Ma być groteskowo i śmiesznie.

Drugą nowością jest dobrze zapowiadający się "Naznaczony" . Serial jest ciekawie wyprodukowany i obfituje w ciekawe efekty. Główną rolę gra w nim Piotr Adamczyk.

Goszczące od jakiegoś czasu programy "Detektywi", "W-11", "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i "Sąd rodzinny" również pojawią się na jesieni.

Jeśli chodzi o talk-showy, to wszystko po staremu. "Szymon Majewski show", "Kuba Wojewódzki" i "Rozmowy w toku" pozostają na swoich miejscach. Podobnie "Milionerzy", "Taniec z gwiazdami" i "Pascal" Po prostu gotuj" .

Ciekawą nowością będzie program Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" . Cykl będzie obejmował 10 reportaży, które pokażą prowadzącą w najdalszych zakątkach naszego świata. Wojciechowska będzie rozmawiała z kobietami, które wykonują męskie zawody.

Jeśli ktoś nie lubi zmian, to nie będzie zawiedziony. A nowości są dość obiecujące, więc wszystko na plus.

Więcej o serialach (dokładne daty emisji) znajdziecie na Popcorner.pl .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.