"Rozmowy w Toku"

"Rozmowy w Toku"

"Rozmowy w Toku": najważniejsze infromacje

"Rozmowy w Toku" program telewizyjny, emitowany w TVN
"Rozmowy w Toku" czas trwania odcinka: 45 min.
"Rozmowy w Toku" lata emisji: 2000-obecnie
"Rozmowy w Toku" gatunek: talk-show
"Rozmowy w Toku" prowadząca: Ewa Bakalarska i Anna Maruszeczko (do 2000), Ewa Drzyzga (2000-obecnie).
"Rozmowy w Toku" Facebook: Facebook.com/Rozmowy-w-Toku
"Rozmowy w Toku" Twitter: Twitter.com/rwttvn

"Rozmowy w Toku": opis programu

"Rozmowy w Toku" jest jednym z pierwszych programów TVN o charakterze talk-show. Premiera pierwszego odcinka odbyła się 03.04.2000 r. Do studia są zapraszani goście (zazwyczaj są to zwykli ludzie), którzy opowiadają swoje historie. Każdy odcinek ma inny temat przewodni. Prowadząca Ewa Drzyzga zadaje pytania gościom. Na widowni jest obecny specjalista danej dziedziny (zazwyczaj psycholog) pełni rolę eksperta danego odcinka (często odnosi się do historii uczestników programu). W programie co jakiś czas są prezentowane ekskluzywne wywiady. Program jest przeznaczony dla widzów od 12-go roku życia.

"Rozmowy w Toku": popularność

Program jest jednym z najpopularniejszych talk-show w Polsce. W 2011 r. był drugim programem w Polsce (po "Jaka to melodia?"), który zarobił najwięcej na reklamach. W 2015 r. średnia oglądalność wynosiła 1,4 mln widzów (TVN był liderem w grupie komercyjnej 16-49).

"Rozmowy w Toku": prowadzący i eksperci

Pierwszymi gospodyniami show były Ewa Bakalarska i Anna Maruszeczko, które prowadziły talk-show w 2000 r. Trzecią prowadzącą została Ewa Drzyzga (koniec 2000 r.), która prowadzi program do dziś.

Dorota Krzywicka - psycholog, seksuolog
Iwona Wiśniewska - pedagog, psycholog
Ewa Żeromska - seksuolog i pedagog
Aleksandra Sarna - psycholog
Karol Łojek - pedagog, psychoterapeuta

"Rozmowy w Toku": pora emisji

Program kilkukrotnie zmieniał porę emisji. "Rozmowy w Toku" były emitowane zazwyczaj w godzinach popołudniowych (15:00-18:00). W 2016 r. talk-show wyznaczono godzinę emisji na godz. 15.

"Rozmowy w Toku": skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Program Ewy Drzyzgi dwukrotnie skarżono do KRRiT. Pierwszy raz w 2011 r. za złamanie przepisów ustawy o radiofonii i telewizji w zakresie ochrony małoletnich. Natomiast w 2013 r. TVN musiał zapłacić 250 tys. złotych kary za odcinki wyemitowane w 2012 r.: pt. "Po co talent, po co szkoła - ja pozować będę goła!", "Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum?", "Na randkach spotykam samych zboczeńców!" i "Popatrz na mnie! Widzisz przed sobą pustaka?". Te odcinki nie były odpowiednie dla 12-letniego widza - pojawiły się zastrzeżenia do kwalifikacji wiekowej i pory nadawania. Uznano , że tematy odcinków były zbyt drastyczne i wulgarne.

rozmowy w toku

Więcej o:

rozmowy w toku

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.