Basia i Mieszko pożegnali się z You Can Dance

Basia Zielińska i Mieszko Wiśniewski musieli czekać na swoją szansę. Gdy w końcu im się udało, odpadli w pierwszym odcinku YCD...

Za nami pierwszy odcinek na żywo? Jak było? Właściwie, tak jak zawsze. Kotkowi podobał się początek - na scenie pojawili się finaliści poprzednich edycji ( Ania Bosak i Gleba , Kasia i Artur oraz Wiola i Gabryś ) i zatańczyli razem z nową złotą szesnastką. Dalej było już całkiem normalnie...

Nowości? W tej edycji po raz pierwszy ktoś musiał opuścić YCD już w pierwszym programie. Jeśli do nowinek możemy zaliczyć choreografów, to nowi-starzy byli: Roofi i Maria Foryś (jak widać, tancerze z YCD nie zginą w tłumie).

Osiem duetów, trzech jurorów i Kinga Rusin , która zaliczyła kilka wpadek...Nieważne. Skupmy się na tancerzach.

Ania Kapera i Jurij Żurajew

Pierwszy duet, pierwszy taniec. Ania i Jurij zatańczyli (jak to określiła Kinga Rusin ) kryminalny broadway. Podobało się juri, spodobało się publiczności. Kotek jest ciekawy, czy pająk na klacie Juriego zadziałał na korzyść, czy niekorzyść pary?

Kaja "Muffinka" Kudełko i Kuba Werel

Kaja i Kuba zatańczyli dancehall, do którego choreografię ułożyła Maria Foryś . Agustin stwierdził, że był to najlepszy dancehall, jaki do tej pory zatańczono w YCD .

Basia Zielińska i Mieszko Wiśniewski

Basia i Mieszko byli już w programie w poprzednich edycjach, jednak dopiero teraz mogliśmy ich zobaczyć w programie na żywo (wcześniej nie udało im się przetrwać eliminacji w Buenos Aires i Barcelonie). Ich salsa nie zachwyciła. Agustinowi nie przypadł taniec Mieszka, nie było w nim "tego czegoś".

Julia Żytko i Piotr Jeznach

Julia i Piotrek zatańczyli hip-hop, do którego choreografię przygotował Roofi . Było energicznie, było w rytmie, było...zwyczajnie. Niemniej, juri taniec przypadł do gustu, para usłyszała kilka dobrych słów od samego Michała Piróga ;)

Eliza Kindziuk i Łukasz Zięba

Para zatańczyła jazz. Taniec w wykonaniu Elizy i Łukasza trochę się Kotkowi dłużył (może dlatego, że Kotek myślał już o łóżeczku, a jazz troszkę usypia ;)), jednak publiczności i juri bardzo, bardzo się spodobał. Wszystko na "+".

Klaudia "Jadźka" Koruba i Maks Hać

Klaudia i Maks zatańczyli locking. Zdaniem Kotka było troszkę za wolno i trochę niemrawo...No, ale Kotek się nie zna ;) Komentarz Michała a propos astmy był trochę nie na miejscu...Ogólnie: Jadźka rządzi, Maks musi nabrać pewności.

Ada Piechówka i Rafał Kabungwe

Jive w w wykonaniu Ady i Rafała był bardzo sympatyczny. Kotek jest ciekawy, jak ten duet poradzi sobie w innych gatunkach, a Wy?

Ania Szymoniak i Paweł Kulik

Ania i Paweł pokazali, że juri podjęło dobrą decyzję przyjmując ich do YCD . Kotkowi ich występ bardzo się podobał! Może inni ich nie docenili?

Solówki...

Kotkowi najbardziej podobał się występ Pawła i Basi . Niestety, Kotek był w mniejszości...

eastnews

Basia i Mieszko musieli pożegnać się z YCD . Kto wie, może jeszcze ich zobaczymy w programie? W końcu, jak to mówią, do trzech razy sztuka...

Jak wrażenia? Czyj taniec najbardziej się Wam podobał?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.