Czy to koniec kariery Nataszy Urbańskiej?

Po ciąży Natasza Urbańska szybko wróciła do pracy. Niestety, jej kontrakty z TVP i Polsatem wygasły, a nikt nie zamierza angażować jej do nowych projektów. Magazyn "Gwiazdy" już wróży Nataszy koniec kariery!

Czy Natasza Urbańska zniknie na dobre? - zastanawia się dziś magazyn "Gwiazdy". Tancerka, wokalistka i aktorka w jednym miała szansę zagrać w serialu " Tancerze ", jednak producenci wybrali Kasię Glinkę . Natasza wystąpiła ostatnio w programie "Jaka to melodia", ale był to jedynie gościnny występ - jej kontrakt z TVP dobiegł końca.

Kontrakt giwazdorski Nataszy Urbańskiej wygasł z dniem 30 czerwca ubiegłego roku i na razie nie mamy w planie jego kontynuacji - powiedział w rozmowie z "Gwiazdami" rzecznik prasowy TVP

Natasza nie ma też co liczyć na pojawienie się na antenie Polsatu. Po przegranej w " Jak oni śpiewają " Janusz Józefowicz w nieelegancki sposób zasugerował spisek producentów programu. Dziewczyna rozstała się ze stacją w nie najmilszej atmosferze. 

Nic mi nie wiadomo, aby Natasza Urbańska miała obecnie występować w którymś z naszych programów - powiedział magazynowi "Gwiazdy" rzecznik Polsatu 

Czy to oznacza, że Urbańska zniknie z małego ekranu? Mamy nadzieję, że nie, bo naprawdę miło się jej słucha, a tym bardziej patrzy na nią. Przecież zawsze zostaje jej TVN, który może zaangażować Nataszę do swojego serialu tanecznego, który stacja właśnie szykuje. A jeśli nie kariera telewizyjna, to muzyczna - w końcu wokalistka pracuje nad swoją pierwszą płytą. 

Jesteśmy pewni, że Natasza sobie poradzi! 

Więcej o: