SZOK - Camilla Belle uwikłana w romansową tragedię!

Rzuciła Joe Jonasa, ma nowego narzeczonego, a pojawia się również wątek Agnieszki Radwańskiej i jej siostry Uli! Tymczasem za rogiem czyha kolejna rywalka...

Kotek dotarł do sensacyjnych informacji, które rzucają nowe światło na miłosne podboje sympatycznej Camilli Belle . Jak wszyscy wiemy młoda gwiazdka kilka miesięcy temu związana była z ciachowym Robertem Pattisonem , który obecnie mieszka w sercu każdej dziewczyny na świecie. Niestety po jakimś czasie para rozstała się, pozostając jednocześnie przyjaciółmi.

Kolejną zdobyczą aktorki był Wasz ukochany Joe Jonas , który kompletnie stracił dla niej głowę. Wszystko zaczęło się na planie teledysku do piosenki Lovebug , w którym to ekskluzywnie wystąpiła panna Belle. Zakochani przez dłuższy czas ukrywali swój związek, dopiero niedawno pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia dwóch skowronków ( zobaczcie tutaj ). Wszystkim wydawało się, że ma on szansę przetrwać próbę czasu i gwiazdki będą razem szczęśliwe.

Tymczasem kilka chwil temu dotarły do nas szokujące informacje, iż Camilla Belle zaręczona jest z innym chłopakiem!!! Media donoszą, że od kilku dni pojawia się ona na meczach przystojnego tenisisty Fernando Verdasco (notabene znany podrywacz). Co ciekawe, amerykańscy komentatorzy jednoznacznie przyznali, że piękna dziewczyna na widowni, to narzeczona gracza. Chodziło oczywiście o Camillę , która przez całą grę wpatrywała się w swojego wybranka.

Sensacyjnie brzmią również plotki, że na ostatnim meczu pojawiła się również niejaka Caroline Wozniacki , która znalazła się w jednym sektorze z Camillą i tak samo głośno dopingowała przystojnego Fernando. Komentatorzy zupełnie się wtedy zmieszali i przyznali, że chłopak związany jest (również?) z dziewczyną ze znajomo brzmiącym nazwiskiem! Kotek troszkę poszperał i okazało się, że Caroline Wozniacki to tenisistka (Dunka pochodzenia polskiego), która dzień wcześniej pokonała Urszulę Radwańską (siostrę znanej wszystkim Agnieszki)! Niestety nie wiadomo, co na to wszystko Camilla Belle , jednak każdy chyba wie jakie są obecne plany dziewczyny ;)

Myślicie, że Joe Jonas jest teraz wolny?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brzydka Camilla Belle za młodu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.