Górniak układa włosy 4 godziny!

Nie jest łatwo dogodzić gwiazdom. Mają swoje fanaberie i fochy. Jakie są najbardziej absurdalne zachcianki gwiazd.

Osoby z pierwszych stron gazet uważają, że z racji swojej wysokiej pozycji powinny być traktowane w sposób wyjątkowy. Ludzie z ich otoczenia muszą im dogadzać i spełniać wszystkie prośby lub w niektórych przypadkach rozkazy.

Swoją droga fajnych ma znajomych Mariah.Swoją droga fajnych ma znajomych Mariah. Mariah Carey/ Agencja Wyborcza.pl

Tygodnik "Gwiazdy" poinformował, że Edyta Górniak przed każdą imprezą spędza u stylistki fryzur aż cztery godziny! Tyle trwa układanie pięknych włosów piosenkarki. Ale bez przesady - nie ma ich znowu tak dużo! Z kolei Mariah Carey nie rusza się z domu bez co najmniej sześciu osób, odpowiedzialnych za jej wygląd. Jedna z nich dba o to, żeby biust piosenkarki prezentował się perfekcyjnie.

Jennifer LopezJennifer Lopez Jennifer Lopez/Fot. Peter Kramer AP

Jej koleżanka po fachu, Jennifer Lopez, przebywa tylko w takich pomieszczeniach, które mają podłogę spryskaną aromatem gardenii! Natomiast świra na punkcie zapachów ma też Madonna . W pokojach hotelowych, w których zatrzymuje się piosenkarka, musi być rozpylony zapach waniliowy. Jej współpracownicy muszą też zadbać o to, żeby Madonna siadała codziennie na nowej desce klozetowej. Ciekawe, co robią z tymi "zużytymi". Pewnie wystawiają na aukcje i całkiem nieźle dorabiają.

Ach te diwy! 

MadonnaMadonna Madonna/PRphotos

Więcej o: