W ostatnich dniach Izzy Gallegos przeszedł wielką metamorfozę. Okazało się, że chłopak, pod wpływem impulsu, stał się blondynem ( tutaj znajdziecie fotki ).
Niestety nowy styl, nie spodobał się dziewczynom, które jednomyślnie przyznały, że zmiana nie była trafiona. Dzisiaj Kotek znalazł inną szokującą informację. Okazało się, że Izzy Gallegos postanowił się lekko zrekompensować swoją postawą i już niedługo rozda swoje dredy dla fanek.
Nie myślcie jednak, że o wygraną będzie łatwo. Odbędzie się loteria, a ostatecznie zwyciężą trzy dziewczyny, wylosowane przez Gallegos'a .
Youtuber ujawnia, ile Łatwogang mógł zarobić z reklam. "To będzie porąbana kasa"
Rozenek otwarcie o finansach Henia. "W trakcie pierwszego pół roku życia zarobił na studia"
Monika Richardson mówi o problemie z alkoholem. "Picie codzienne zaczęło się w moim trzecim małżeństwie"
Firma zmienia plany z Łatwogangiem. "Nie na miejscu"
"Czasami też kupię sobie kebaba". Znany ksiądz ujawnił zarobki. Tyle dostaje jako katecheta
Cała rodzina razem, a wszyscy patrzą na paznokcie 11-letniej księżniczki Charlotte. "Zdecydowanie za młoda"
Dwie pierwsze damy, jedno miejsce. Spotkanie w Chorwacji przyciągnęło uwagę
"Mówilibyście po francusku". Macron odpowiedział na żart króla Karola w Białym Domu
Młynarska w emocjonalnym wpisie z Madrytu. Wspomniała o swoim zdrowiu