Agata Kulesza zdobyła serca publiczności "Tańca z gwiazdami" swoją naturalnością, spontanicznością i widowiskowym tańcem. Wszyscy, którzy oddali na nią swój głos, z pewnością nie pożałują tej decyzji, gdy dowiedzą się, że Agata ma zamiar zlicytować porsche i przeznaczyć pieniądze na cele charytatywne! Kulesza dostała wczoraj Kryształową Kulę i kluczyki do srebrnego porsche boxter, które kosztuje w Polsce około 220 tysięcy złotych. Agata powiedziała dzisiaj w "Dzień dobry TVN", że pieniądze ze sprzedaży auta nie trafią do jej kieszeni, a na szczytny cel.
Cała procedura może potrwać nawet pół roku. Nie mniej jednak jesteśmy pełni podziwu dla decyzji Kuleszy. Wagę gestu podkreśla też fakt, że poprzednie zwyciężczynie programu czyli Anna Guzik i Magda Walach nie wpadły na tak kapitalny pomysł. Brawo Agata!
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
"The Voice Kids". Łzy i wzruszenie w pierwszym odcinku. Blanka nie wytrzyma
Iza Miko przerażona zmianami w Los Angeles. "Syf, brud"
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Olejnik i Kryńska zachwyciły stylistkę na gali rozdania nagród Waltera. Drzyzga zaliczyła wpadkę. "Odważnie, ale może niepoważnie"
Dorota Szelągowska zamknęła swój biznes. Wiemy, dlaczego
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania