Najlepsze prezenterki w polskim show-biznesie!

Każda z nich jest zupełnie inna. Ale to one zgarniają największą kasę za prowadzenie show. Plotek przedstawia ranking najbardziej przebojowych kobiet polskiej telewizji! Głosuj w sondażu Plotka!

Zmieniają się jak kameleony. To właśnie kobiety zdominowały polską telewizję. Są piękne i utalentowane, dla kariery zrobią wszystko. Śpiewają, tańczą i wciąż prezentują widzom swoje nowe oblicza!

1. Kasia Cichopek

Cokolwiek o niej nie powiedzieć, to Kasia Cichopek zrobiła jak do tej pory największą karierę spośród kobiecych gwiazd. Zaczynała od serialu "M jak miłość", a potem wygrała "Taniec z Gwiazdami" . To show TVN-u otworzył aktorce drogę do kontraktu z Polsatem. Kasia jesienią poprowadzi już czwartą edycję "Jak Oni Śpiewają" . I choć Cichopek nie może pochwalić się zbytnio osiągnięciami filmowymi, to o jej zarobkach inni mogą tylko pomarzyć.

Kasia Cichopek, Marcin HakielKasia Cichopek, Marcin Hakiel Kasia Cichopek, Marcin Hakiel/KJ/Forum

2. Tatiana Okupnik

Śpiewa, tańczy i prowadzi. Czego nie robi się dla kasy? Jak się okazuje w show- biznesie wszystko jest możliwe. Okupnik choć nagrała ambitną płytę, to tak naprawdę największą popularność zyskała dzięki show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Niewykluczone, że Tatiana zapłaci za romans z TVP wysoką cenę, bo jej koncerty należą do prawdziwej rzadkości. Jak twierdzą wtajemniczeni widzowie kojarzą ją bardziej z telewizją niż z estradą.

tatiana okupniktatiana okupnik Tatiana Okupnik/KJ/Forum

3. Kinga Rusin

Kilka lat temu rozstała się z mężem i zapowiadano koniec jej kariery. Jednak Kinga Rusin pokazała swoją klasę w "Tańcu z Gwiazdami" , co też zauważyło szefostwo stacji TVN. Rusin powróciła do telewizji w wielkim stylu i od ponad roku prowadzi show "You Can Dance" oraz poranny program "Dzień Dobry TVN". Jak widać nie zawsze sprawdzają się proroctwa złośliwych osób, które upatrują wszędzie klęski!

Kinga RusinKinga Rusin Kinga Rusin/kapif

4. Edyta Herbuś

To chyba największe odkrycie w polskim show-biznesie. Edyta Herbuś z dużym powodzeniem z tancerki w show "Taniec z Gwiazdami" przeistoczyła się w prawdziwą gwiazdę. Najpierw zabłysła jako aktorka i artystka estradowa w "Jak Oni Śpiewają", a teraz z powodzeniem prowadzi show "Przebojowe Dzieci" . Już wiadomo, że od jesieni będzie kolejna edycja tego programu. Tak trzymać.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Edyta Herbuś/KK/Forum

5. Kasia Skrzynecka

To chyba największa w tym gronie kobieta, która nie boi się zmian. Kilka lat temu z dużym powodzeniem grała w filmach, a nawet nagrywała płyty. Gdy popularność Kasi Skrzyneckiej zaczęła spadać, dostała propozycję zatańczenia w "Tańcu z Gwiazdami" . To otworzyło aktorce drogę do prowadzenia tego programu. Jak wiadomo Skrzynecka z dużym powodzeniem radzi sobie w roli gospodyni show TVN-u . Stacja jesienią planuje następną odsłonę programu.

Kasia SkrzyneckaKasia Skrzynecka  Fot. Cezary Aszkie3owicz / Agencja Wyborcza.pl

6. Agnieszka Popielewicz

Do niedawna mówiono, że jest znana tylko z tego, że jest dziewczyną Marcina Mroczka. Wiadomo, że trzeba od czegoś zacząć. Agnieszka Popielewicz nie poddała się i choć rozstała się ze sławnym bliźniakiem, to "rozwód" wyszedł jej na dobre. Od ponad pół roku Agnieszka pracuje w Polsacie i zadebiutowała również w roli prowadzącej "Gwiezdny Cyrk" . Losy tego programu wciąż nie są znane. Ale wszyscy są przekonani, że jeszcze nie koniec kariery pięknej Agnieszki Popielewicz.

Agnieszka PopielewiczAgnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz /fot. RN/Forum

T.R.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.