Joanna Brodzik w końcu potwierdza ciążę!

W końcu dość pomówień i szeptania na salonach! Joanna Brodzik w końcu przyznała, że już wkrótce zostanie mamą! Pytanie tylko, czy będą to bliźniaki? Przekonajcie się sami.

Od jakiegoś czasu spekulowano na temat błogosławionego stanu Joanny Brodzik , jednak były to tylko plotki. Wreszcie możemy otwarcie pogratulować: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zostaną rodzicami!

Joanna Brodzik pojawiła się na imprezie Autokreacja 2008, z której relację wyemitowano dziś w porannym programie TVN-u. Pokazano oczywiście to, co wszystkich interesowało, czyli widocznie już zaokrąglony brzuszek aktorki. Jako że Joanna Brodzik reklamowała swoją osobą nowy samochód marki Suzuki, dziennikarz TVN-u zapytał ją, jak taki niewielki samochód będzie się sprawdzał w przypadku kobiet z dzieckiem. Aktorka uśmiechnęła się i powiedziała, że już wkrótce (bardzo wkrótce) sama się o tym przekona, ale samochodzik, choć mały, spokojnie zmieści fotelik dla maluszka...a podobno nawet dla dwóch!

Tę aluzję z miejsca podłapał superwnikliwy dziennikarz i od razu zadał pytanie, czy to sugestia, że Joanna Brodzik spodziewa się zatem bliźniaków (jak mówią - red.). Na to pytanie nie chciała już odpowiedzieć i stwierdziła, że to jej prywatna sprawa w nijaki sposób niezwiązana z marką Suzuki. Jak zawsze zalotna...

Zatem sprawa została wyjaśniona, ale nie do końca. Nadal nie wiemy, czy to będą bliźniaki. O tym przekonamy się za jakiś czas. Tymczasem w programie Dzień Dobry TVN zasugerowano, że tak i będą to dwie dziewczynki . Z drugiej strony, portal plotkarski TVN-u donosi, że ma być chłopiec i dziewczynka . Jedna firma a różne zeznania...

Więcej o: