Maleńczuk w polskim "Star Academy"?

Polsat coraz poważniej pracuje nad "Star Academy" . Program ma dopiero wystartować jesienią, ale już prowadzone są rozmowy z potencjalnymi jurorami. Nieoficjalnie mówi się, że oceną amatorów ma zająć Ela Zapendowska oraz jej kolega z sędziowskiej ławy z "Idola" - Maciej Maleńczuk. Kilka lat temu jego udział w programie budził wielkie kontrowersje, teraz może być tak samo.

To może być wielki powrót do telewizji. Jest szansa, że Maciek Maleńczuk zasiądzie w jury "Star Academy" . Charyzmatyczny muzyk budził kilka lat temu jako juror "Idola" nie mniejsze emocje niż Kuba Wojewódzki. Nic dziwnego, że Polsat poważnie myśli o tym, żeby zaprosić Maleńczuka do pierwszej edycji "Star Academy".

Maleńczuk może przyciągnąć widzów przed telewizory. Poza tym zna się na fachu i jestem przekonany, że to dobry pomysł, żeby wrócił do Polsatu. Na razie nie wiadomo, kim będą dwaj pozostali jurorzy. Decyzje w tej sprawie zapadną na wiosnę, bo nazwiska jurorów muszą być znane przed pierwszymi castingami do programu. - wyjaśnia pracownik Polsatu.

Czy Maciej Maleńczuk przyjmie propozycję Polsatu? To bardzo możliwe, bo muzyk kilka lat temu przeniósł się z Krakowa do Warszawy, właśnie ze względu na pracę w Polsacie. Nic dziwnego, że stacja myśli o tym, żeby posadzić go w fotelu jurora ponownie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.