Polsat potwierdza: będzie Akademia Talentów!!!

Jesienią ruszy całkiem nowy program, który będzie odpowiednikiem francuskiego "Star Academy". Nieoficjalnie wiadomo, że widowisko ma nazywać się "Akademia Talentów". Plotek dowiedział się, kto najprawdopodobniej poprowadzi ten program i zasiądzie w jury (na zdjęciu: Kylie Minogue podczas gościnnego występu w "Star Academy")!

 

Polska edycja "Akademii Talentów" ruszy prawdopodobnie we wrześniu. Program wstępnie pojawiać się, będzie w niedzielę o godzinie 20.00, tak jak jego poprzednik "Idol". A to oznacza, że stacja chce konkurować zshow TVN "Taniec z Gwiazdami". Trzeba przyznać, że to odważny krok, ale jak wiadomo, kto nie ryzykuje, ten je, czy jakoś tak.

 

W jaki sposób Polsat chce konkurować z TVN o widzów? Stacja chce zaprosić do jury Elę Zapendowską oraz Maćka Maleńczuka, a pozostali członkowie jury będą wyłonieni z castingów, które mają odbyć się podobno w maju. To nie wszystko!

 

Prawdopodobnie cały show poprowadzi Maciek Rock, Polsat widzi w dziennikarzu spory potencjał i myśli o tym, żeby go wykorzystać.

To wszystko jest na razie w fazie ustaleń. Castingi chętnych do udziału w pierwszej edycji zapewne ruszą latem. Na razie nikt nie wie, czy obejmą wszystkie większe miasta w Polsce, ale na pewno, będzie to podobnie przeprowadzone jak w Idolu. - opowiada pracownik Polsatu.

Największą jednak niespodzianką może być obsada ławy sędziowskiej. Wszyscy pamiętamy Kubę Wojewódzkiego, który dzięki Idolowi wyrósł na prawdziwą gwiazdę telewizji. A wy kogo chcielibyście zobaczyć w tej roli?

Więcej o:
Komentarze (110)
Polsat potwierdza: będzie Akademia Talentów!!!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Sądze że to bedzie niewypał i klapa jeśli w jury zasiądzie Doda lub inny tego pokroku człowiek francużka edycja at ac jest jedyna w swoim rodzaju i żadna do niej sie nie umywa. Ludzie tam śpiewajacy mają naprawde talent a jury doswiadczone i naprawde zna sie na rzeczy:) Własnei w jednej z tych edycji wyłoniony został Greg Lemarchal chłopak o anielskim głosie nikt nie może sie znim równać i nigdy drugie takiego nie bedzie! J t'aime mon bel prince :*RIP

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  hmm, we Francji ten program byl swietny, szczegolnie z Gregory'm , ale takiego drugiego to juz nie bedzie... a ciekawe jak wyjdzie w Polsce,hehe:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Hey Nie no jade na casting !! Ale watpie czy bedzie tak dobre jak Francuskie show. a na dodatek taki artysta wyłoniony jak Gregory Lemarchal :*** Kocham cie i nigdy nie zapomnę ;(

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Mmiło przeczytać tu, że śp. Gregory jest dla was wzorem piosenkarza ze Star Academy. Zresztą Francja miała największy poziom. Polacy powinni ściśle współpracować z nimi, bo się naprawdę znają. Teraz skończyła się tam 7 edycja. mogę się założyć,że w Star Ac 1 w Polsce pojawi się Michał Kwiatkowski (Michal) :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nareszcie coś nowego, choć obawiam się, że polska wersja nie ma szans w porównaniu z francuską...:( Polska usiłuje dorównać innym państwom, kopiując ich pomysły, ale gdzie znajdzie sie drugi taki piosenkarz, jak Gregory Lemarchal??!! Nigdzie!
  Może sie mylę i możliwe, że będzie ciekawie, ale jeśli odbędzie sie to na poziomie Idola albo innego tego typu programu to przepraszam, klapa murowana - już po pierwszej edycji...

  G_L_-M_P_A_[*]

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Lubię Star Academy i zwycięzce jednej z edycji tego programu: Gregory'ego :* Je t'aime Greg :* ;( Miss you :( R.I.P.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kto nie ryzykuje ten nie ma a kogo chcialabym zobaczyc w jury napewno nie malenczuka moze prokopa a maciek jako prowadzacy swietny pomysl

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  TYLKO NIE ZAPRASZAC TEJ ZDZIRY DODY

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Uwielbiam Star Academy !
  Wkoncu w tym programie wygral Gregory Lemarchal;(
  Greg on t'adore !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX