Ewa Gawryluk i tajemnica jej szczęścia!

Ewa Gawryluk jest pewna, że poznała receptę na prawdziwe szczęście. Tylko Plotkowi zdradziła jak spędziła święta i że dostała już najwspanialszy z prezentów.

Aktorka, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", od wielu już lat jest spełnioną i szczęśliwą kobietą. Nie dość, że odnosi zawodowe sukcesy, to również nie ma powód do narzekań w życiu prywatnym. Od kilku już lat Gawryluk jest szczęśliwą żoną przystojnego Waldemara Błaszczyka, z którym ma córeczkę. Aktorka para w środowisku show-biznesu od wielu lat uchodzi za idealną. Nic dziwnego, że wszyscy chcą wiedzieć, co jest kluczem do udanego życia prywatnego Gawryluk.

Oczywiście spędziliśmy Boże Narodzenie całą rodziną. W tym roku nie planowaliśmy żadnych wyjazdów, dlatego świętowaliśmy w Warszawie. Szczerze powiedziawszy nigdy nie zastanawiałam się nad tym, co chciałabym dostać pod choinkę. Mam wszystko, co jest dla mnie najważniejsze, to znaczy rodzinę, którą bardzo kocham. I jeśli oni będą szczęśliwi, to ja już nic więcej nie potrzebuję - opowiada Gawryluk w rozmowie z Plotkiem.

Ewa Gawryluk zawsze zaskakiwała wszystkich swoim ciepłem, ale również skromnością. Aktorka twierdzi, że jeśli człowiek doświadcza prawdziwej miłości, to wszystko w jego życiu układa się dobrze. A ponieważ o wszystko trzeba dbać, to aktorka swój wolny czas poświęca wyłącznie bliskim. Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.