Kryszyłowicz kontra Doda

Mamy nową wojnę w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Igor Kryszyłowicz podpadł Dodzie! Co z tego wyniknęło?

Jeszcze tydzień temu wszyscy martwiliśmy się z odszedł z programu Przemk Saleta i koniec z bitwami na słowa, a już pojawił się jego następca. Widać faceci w tym programie trzymają sztamę.

Igor Kryszyłowicz jest w szoku. Juror nie może uwierzyć, że Doda Rabczewska dostała w szkole świadectwo z czerwonym paskiem. Łatwo się domyśleć, że te słowa doprowadziły Rabczewską do furii. Piosenkarka zażądała od Kryszyłowicza wyjaśnień. Napiętą sytuację między jurorami próbował ostudzić Maciej Kurzajewski. Ale to jeszcze bardziej rozwścieczyło Dodę , która powiedziała, że z kolegą z sędziowskiej ławy policzy się po skończeniu programu. Jak było?Tego nie wie nikt poza Dodą i Kryszyłowiczem. Sytuacja jednak musi być poważna, bo piosenkarka naprawdę się wkurzyła.

KJ/Forum

Ten odcinek poza nową wojną między jurorami nie przyniósł żadnych niespodzianek . Została już tylko garstka gwiazd, które tańczą naprawdę dobrze. Nawet jurorzy byli tym znudzeni, bo jak stwierdził Włodzimierz Szaranowicz, uczestnicy sami sobie podnoszą poprzeczkę. Dlatego trudno ich występy nazwać rywalizacją.

Z programu odpadła Anna Popek , która przegrała z przepiękną Kasią Glinką. Plotek i tak czeka na kolejną odsłonę wojny między jurorami. To dopiero może być show!

Więcej o: