Dramat Przemka Salety

Koniec wojny między Dodą i Przemkiem Saletą. Wczoraj bokser wycofał się z dalszego udziału w programie, żeby ratować swoją córkę Nicole. Dziewczynka cierpi na niewydolność nerek. Dlatego Saleta zdecydował się na desperacki krok.
Dramat Przemka Salety Koniec wojny między Dodą i Przemkiem Saletą Bokser wycofał się z dalszego udziału w programie, żeby ratować swoją córkę Nicole. Dziewczynka cierpi na niewydolność nerek. Dlatego Saleta zdecydował się na desperacki krok. To były dramatyczne chwile w show Dwójki. Jak zwykle doszło do kłótni między Dodą, a Przemkiem Saletą. Jednak sroga jurorka tym razem przegrała bitwę ze sportowcem, choć założyła nawet na uszy efektowne słuchawki. W tym odcinku po raz pierwszy widzowie zobaczyli prawdziwe emocje. Wszystkie pary zatańczyły dwa razy. Rewelacyjnie zatańczyła Kasia Glinka, niewątpliwe odkrycie tego programu oraz Rafał Mroczek. Walka jest naprawdę ostra, bo w programie zostały już tylko cztery pary. Gwiazdą tego wieczoru stał się Przemek Saleta, który zatańczył w programie po raz ostatni. Jego taniec tradycyjnie nikogo nie powalił na kolana, ale to, co zrobił pod koniec programu zszokowało wszystkich. Tym razem nawet Doda, znana z ciętej riposty, zamilkła! Przemek wycofał się z programu, żeby ratować córkę Nicole. Dziewczynkę czeka przeszczep nerki. Widzieliśmy o tym od jakiegoś czasu. Początkowo lekarze myśleli, że dawcą będzie mama Nicole, ale badania wykluczyły taką możliwość. Przebadano również pod tym kątem Przemka i tylko on może być dawcą nerki. Operacja najprawdopodobniej odbędzie się 6 grudnia, co oznacza, że Saleta nie wystąpi już w finałowym odcinku. - opowiada pracownik ekipy zajmującej się programem. W najbliższych dniach Saleta ma trafić do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Niewykluczone, że pozostanie w nim, aż do operacji. Stan Nicole ponoć pogarsza się i stąd desperacka decyzja o wycofaniu się z show. Trudno sobie wyobrazić kolejne odcinki "Gtnl" bez Przemka. Trzeba przyznać, że to prawdziwy facet, który jest w stanie oddać dosłownie wszystko dla najbliższych. Szczerze godne podziwu!

 

To były dramatyczne chwile w show Dwójki. Jak zwykle doszło do kłótni między Dodą, a Przemkiem Saletą. Jednak sroga jurorka tym razem przegrała bitwę ze sportowcem, choć założyła nawet na uszy efektowne słuchawki. W tym odcinku po raz pierwszy widzowie zobaczyli prawdziwe emocje.


Wszystkie pary zatańczyły dwa razy. Rewelacyjnie zatańczyła Kasia Glinka, niewątpliwe odkrycie tego programu oraz Rafał Mroczek. Walka jest naprawdę ostra, bo w programie zostały już tylko cztery pary..

Gwiazdą tego wieczoru stał się Przemek Saleta, który zatańczył w programie po raz ostatni. Jego taniec tradycyjnie nikogo nie powalił na kolana, ale to, co zrobił pod koniec programu zszokowało wszystkich. Tym razem nawet Doda, znana z ciętej riposty, zamilkła! Przemek wycofał się z programu, żeby ratować córkę Nicole. Dziewczynkę czeka przeszczep nerki.

Widzieliśmy o tym od jakiegoś czasu. Początkowo lekarze myśleli, że dawcą będzie mama Nicole, ale badania wykluczyły taką możliwość. Przebadano również pod tym kątem Przemka i tylko on może być dawcą nerki. Operacja najprawdopodobniej odbędzie się 6 grudnia, co oznacza, że Saleta nie wystąpi już w finałowym odcinku. - opowiada pracownik ekipy zajmującej się programem.


W najbliższych dniach Saleta ma trafić do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Niewykluczone, że pozostanie w nim, aż do operacji. Stan Nicole ponoć pogarsza się i stąd desperacka decyzja o wycofaniu się z show. Trudno sobie wyobrazić kolejne odcinki "Gtnl" bez Przemka. Trzeba przyznać, że to prawdziwy facet, który jest w stanie oddać dosłownie wszystko dla najbliższych. Szczerze godne podziwu!