Doda kontra Ewa Sonnet!

Tego jeszcze nie było w żadnej telewizji! Doda i Ewa Sonnet za kilka tygodni staną do pojedynku! Gdzie? Kiedy?

To może być naprawdę wielka wojna jakiej jeszcze nie było. Co tam piłkarskie emocje, skoro Dwójka szykuje się do bitwy dwóch polskich piękności. Już wiadomo, że TVP przygotowuje specjalny odcinek show "Gwiazdy tańczą na lodzie" , który na ekranach telewizyjnych pojawi się tuż przed Bożym Narodzeniem.

Producent programu trzyma wszystkie szczegóły w wielkiej tajemnicy. Jednak wiadomo, że jedną z atrakcji tego wydania mają być występy Dody i Ewy Sonnet. Obie panie staną do rywalizacji na estradzie - zdradza Plotkowi dziennikarz Dwójki.

To prawda. Trwają właśnie rozmowy z obiema piosenkarkami. Ale sprawa występu Dody i Ewy jest już raczej przesądzona.

Na razie nie wiadomo, czy na estradzie pojawi się jako pierwsza Doda, czy też Ewa Sonnet. Ale to może być naprawdę gorący wieczór. Pamiętamy dobrze wojnę między Mandaryną a Dodą. I choć obie piosenkarki w wielu wywiadach podkreślały, że nie znają się osobiście, to do dziś wszyscy wspominają ich pojedynek na festiwalu w Sopocie.

Czy czeka nas powtórka z rozrywki? Niewykluczone. Znając temperament Dody raczej, będzie jej trudno w tej sytuacji zachować spokój! Przypomnijcie sobie niepowtarzalne chwile z festiwalu w Sopocie.

Tak śpiewała Mandaryna..

A tak Doda...

Więcej o: