Joanna Liszowska i jej największy atut

Mało który mężczyzna wie, jak śpiewa Joanna Liszowska. Dlaczego? Swoimi skąpymi strojami aktorka potrafi umiejętnie odwrócić uwagę panów od swojej barwy głosu...

Joanna Liszowska nie musi nosić biustonosza, ponieważ tylko popsułby on widok jej pięknych piersi. W każdym odcinku "Jak Oni śpiewają" Joanna ma na sobie takie kreacje, które ukrywają jej niedoskonałości a podkreślają walory. Największym atutem aktorki jest oczywiście jej biust. Wielbiciele talentu i kobiecych kształtów Joanny nie mogą oderwać od niej wzroku w trakcie oglądania programu.

Piękny taniec, czysty śpiewa plus wydekoltowane sukienki powodują, że aktorka jest jedną z faworytek polsatowskiego show. Dwa tygodnie temu niesforna pierś Liszowskiej chciała w pełnej krasie zaprezentować się światu. Po tym incydencie notowania Joanny poszły jeszcze bardziej w górę.

O tym, że Joanna Liszowska nie należy do szczuplutkich aktoreczek, wiedzą chyba wszyscy. Jednak Liszowska nic sobie nie robi z złośliwych komentarzy na temat jej tuszy i z chęcią odsłania swoje kobiece kształty. I bardzo dobrze!

Więcej o:
Copyright © Agora SA