Karolina Nolbrzak: wschodząca gwiazda?

Osoby, które nie śledzą uważnie każdego polskiego serialu, mogą nie wiedzieć, kim jest Karolina Nolbrzak. Aby trochę podpowiedzieć, jest to młoda aktorka, która stopniowo podbija serca fanów rolą Beaty w "Dwóch stronach medalu".

To właśnie ta rola przyniosła jej popularność - czytamy w "Super expressie". Aktorka nie czuje jeszcze medialnego zamieszania wokół swojej osoby, ale powinna się na nie przygotowywać, ponieważ szykują się już kolejne propozycje.

Nowe przedsięwzięcia Karolina będzie musiała pogodzić z życiem osobistym, a może to nie być wcale takie łatwe. Aktorka pochodzi z Gdyni i tam pozostawiła mamę, babcię, ale przede wszystkim 3,5-letniego synka, za którym zapewne bardzo tęskni.

Z prywatnych zwierzeń Karoliny dowiadujemy się na razie tylko tyle, że bardzo lubi buty na wysokich obcasach. Ma do nich słabość zapewne z racji swojego niskiego wzrostu.

Nienawidzę płaskich butów, za to uwielbiam szpilki i nie potrafię się bez nich obejść - mówi aktorka - Mam już ich sporą kolekcję. Zawsze wybieram te niebanalne, na swój sposób oryginalne.

Ciekawe, czy sama Karolina okaże się niebanalna i oryginalna. Byłaby to miła odmiana w dzisiejszych realiach, ale nie nastawiajmy za wcześnie.

fot. Super Express 07.08.2007

Więcej o: