Bóg wybacza, Samoobrona nigdy

Renata Beger wystąpiła w świątecznym programie Szymona Majewskiego. Okazało się, że ma poczucie humoru, potrafi się śmiać z siebie jak i ze swojej partii. Niestety, nie są to cechy pożądane przez innych członków Samoobrony. Danuta Hojarska skrytykowała koleżankę w "Super Expressie":Powinna się wytłumaczyć. Od rana telefony się urywają. Nasi działacze są bardzo niezadowoleni z poniedziałkowego programu i popisów Renaty. Będą w tej sprawie rozmawiali z szefem.

Hojarska już wcześniej nie lubiła się z Szymonem Majewskim. Teraz do listy wrogów musi sobie dopisać Renatę Beger.

Jak spór dwóch najważniejszych kobiet partii rządzącej wpłynie na losy kraju? Czy ministerstwo pomoże poseł Hojarskiej?

Update

Samoobrona jednak wybacza. Dowodem ten wywiad ( za stroną Samoobrony ):

Beata Michniewicz: Wczoraj Jan Rokita powiedzieł : "Nie bierzcie Leppera do rządu". Nazwał pana przestępcą i hochsztaplerem, który w dodatku popiera chiński komunizm i Łukaszenkę. I Jan Rokita uważa, że jest pan wyjątkowym szkodnikiem politycznym.
Andrzej Lepper: Łabędzi śpiew pana Rokity. Panie Rokita - trzeba było tylko 2 tygodnie temu podnieść tę pana szlachetną, hrabiowską rączkę do góry, i cała Platforma, i nie byłoby problemu Leppera. Dlaczego pan jest takim hipokrytą panie Rokita, najpierw pan doprowadził do tego, że koalicji między PiS-em, a Platformą nie ma, później nie chciał pan rozwiązania Sejmu, wiedząc, ze jeżeli nie będzie rozwiązania Sejmu to będzie koalicja, którą PiS zapowiedział, że wejdzie w koalicję z Samoobroną. Przecież pan to wiedział, na co pan liczył, na jakieś cuda ? To juz przez pana Rokitę przemawia nie złość, ale nienawiść do człowieka. Ja myślę, że Bóg panu Rokicie przebaczy.
Beata Michniewicz: A Andrzej Lepper przebaczy ?
Andrzej Lepper: Andrzej Lepper wybacza wszystkim.

Pani Reniu, wszystko będzie dobrze!

Więcej o: