Rutkowski poczuł zew do wydawania pieniędzy po komunii syna. Już zakupił Juniorowi prezenty na 18. urodziny

Krzysztof Rutkowski lubi podkreślać swoim wizerunkiem, że dużo zarabia. Najsłynniejszy w Polsce detektyw bez licencji obnosi się w mediach z pokaźnym majątkiem. Sporo mówiło się o komunijnych prezentach Rutkowskiego Juniora, który dostał dwa samochody. Jak się okazuje, ojciec zadbał już o prezent na osiemnaste urodziny.

Krzysztof Rutkowski nie daje o sobie zapomnieć. Celebryta wykorzystuje każdą okazję, by wywołać wokół siebie szum, nawet podczas rodzinnych uroczystości. Ostatnio zrobił spore zamieszanie wokół komunii syna, którą połączył z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Świętowano z wielką pompą. Krzysztof Rutkowski Junior otrzymał w prezencie BMW E36 z silnikiem E46 o wartości 200 tys., a także samochód elektryczny za 50 tys. zł i luksusowej marki zegarek za ponad 40 tys. zł. W rozmowie z "Faktem" żona detektywa bez licencji wyjawiła, ile organizacja całego przedsięwzięcia mogła ich kosztować. Początkowo mówiono o kosztach rzędu 100 tys. zł. - Na pewno nie zmieścimy się w 100 tysiącach, tyle pochłoną same dekoracje, a jest jeszcze transport wszystkich rzeczy, restauracja i jedzenie, barmani i różne atrakcje, które szykujemy dla gości. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze - wspominała jeszcze przed ślubem Maja Rutkowski. Jak się okazuje, małżonkowie postanowili podejść na gorąco, zaraz po komunii syna, do kwestii jego prezentu na osiemnaste urodziny. Nie zraża ich fakt, że Junior na ich odbiór będzie musiał poczekać osiem lat. 

Zobacz wideo Syn Krzysztofa Rutkowskiego przed kamerą Plotka! Maja wprost: Jest jak ojciec

Krzysztof Rutkowski już kupił Juniorowi prezenty na osiemnastkę. Syn musi poczekać osiem lat 

Krzysztof Rutkowski Junior jest zapalonym fanem motoryzacji. Sam zapragnął nauczyć się driftować, stąd pomysł na komunijny prezent. - Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło - wyznał dziesięciolatek w rozmowie z ShowNews.pl. Jak się okazuje, wraz z ojcem ma już ustalone prezenty na osiemnaste urodziny. Do kolekcji aut Juniora dołączą dwa samochody - Hammer H1 oraz Mercedesa GT. Cena pierwsze pojazdu to około 250-300 tysięcy złotych, a drugi jest obecnie warto ponad 600 tysięcy złotych. 

Już czekają te prezenty na juniora. Oczywiście, że tak. GTS stoi w garażu. Złoty kolor. Jest jak nowy. Przejeżdżamy rocznie około 400 kilometrów

- mówił detektyw bez licencji w rozmowie z portalem ShowNews. 

Na czym zarabia Krzysztof Rutkowski? 

Celebryta w rozmowie z "Super Expressem" ujawnił, że biuro detektywistyczne nie jest jego jedynym biznesem. - Jestem nie tylko właścicielem biura detektywistycznego, lecz działam też w branży konsultingowej, doradczej, a także medialnej. Jestem również większościowym udziałowcem portalu i telewizji "patriot 24", jak również "nasza wielkopolska" - wyliczał. Więcej zdjęć Rutkowskiego z synem znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Krzysztof Rutkowski powinien obnosić się majątkiem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.