Jakub Tolak i jego bliscy na co dzień mieszkają w vanie. Mają też mieszkanie w Warszawie. Jak je urządzili?

Jakub Tolak i jego żona oraz córka obecnie przebywają w Warszawie. Przy tej okazji pokazują w mediach społecznościowych, jak upływa im czas w mieszkaniu. Zobaczcie, jak je urządzili.

Jakub Tolak i jego żona od dawna prowadzą specyficzny tryb życia. Małżonkowie zdecydowali, że chcą podróżować, dlatego zamieszkali w vanie, na siedmiu metrach kwadratowych. Dwa lata temu zostali  rodzicami, a córka towarzyszy im w zwiedzaniu świata. Wielu krytykuje ich wybory, a gdy dziewczynka miała pół roku, jeden z internautów chciał podać Jakuba Tolaka i Zofię Samsel do sądu. Były aktor i jego żona mają także do dyspozycji mieszkanie w Warszawie, w którym obecnie przebywają. W jakich warunkach mieszkają, kiedy nie są w trasie? Dosyć skromnie - widać, że cenią sobie minimalizm. 

Zobacz wideo Rozenek kiedyś spróbowała życia w kamperze

Jakub Tolak ma mieszkanie w Warszawie. Jak wygląda?

Mieszkanie małżonków znajduje się w Warszawie, na Targówku. Położone jest na parterze, dzięki czemu mają niewielki ogródek. Niedawno podróżnicy pokazali, jak urządzili niewielki kawałek zieleni. Przy drzwiach wyjściowych jest drewniane podwyższenie, na którym stoi stół i krzesła. Na trawniku małżonkowie postawili antresolę, po której w ciepłych miesiącach pną się różne rośliny. Tolak i Samsel bardzo lubią spędzać tam czas, a także cieszą się z tego, że ich mieszkanie jest ulokowane w okolicy lasu.

A jak jest w środku? We wnętrzach dominują jasne barwy, podłoga jest jednak w ciemnym odcieniu brązu. W salonie centralne miejsce zajmuje wygodna, szara kanapa, na której zakochani chętnie odpoczywają. Przy niej stoją dwa stoliki kawowe, pod nimi leży biały dywan. W oknach zamontowano szare żaluzje. W pomieszczeniu nie brakuje oczywiście zabawek, które są porozrzucane po całej podłodze (rodzice dobrze to znają!).

W mieszkaniu jest także sypialnia, gdzie są spore okna, łóżko, a także regały. Zdjęcia z mieszkania Jakuba Tolaka i Zofii Samsel znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Niestety, małżonkowie musieli wrócić do Warszawy z powodów zdrowotnych. Aktora czeka bowiem poważny zabieg, zobacz: Jakub Tolak czeka na poważną operację serca. Żona i córka aktora żyją w niepewności. "Będzie lęk i strach"

Jakub Tolak o wychowywaniu córki w vanie

Jak wspomnieliśmy, niektórzy mają problem z tym, w jaki sposób Tolak i Samsel wychowują córkę. Oni jednak zachwalają to, że mają możliwość podróżować we troje i pokazywać jej świat. "Jest otoczona pięknymi widokami, piękniejszymi niż na przykład dół kanapy, jak w domu" - opowiadał aktor w "Dzień dobry TVN". Rodzice podkreślili też, że w trasie Tosia mniej się nudzi, a oni nie muszą na siłę szukać jej rozrywek. Zobacz też: Tolak o wychowywaniu półrocznej córki w kamperze na siedmiu metrach kwadratowych. "Jesteśmy zwolennikami minimalizmu".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.