Dominika Gwit to polska aktorka i dziennikarka. Gwiazda ma na koncie role w serialach "Przepis na życie" oraz "Galerianki". W 2018 roku aktorka wzięła ślub, a pięć lat później spełniła największe marzenie i powitała na świecie swojego syna. Celebrytka wielokrotnie wspominała w wywiadach, że jej droga do macierzyństwa nie była najłatwiejsza. Przez wiele lat zmagała się z niepłodnością wywołaną chorobami immunologicznymi. Teraz aktorka regularnie dzieli się z obserwatorami kulisami swojego życia prywatnego. Gwiazda zadecydowała jednak, że nie będzie pokazywać twarzy dziecka w sieci. Nie zdradziła także imienia swojej pociechy.
Dominika Gwit jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka ma na swoim profilu na Instagramie 200 tysięcy obserwujących. Ostatnio gwiazda pochwaliła się fanom ujęciami z wyjątkowego dnia. Zrelacjonowała imprezę urodzinową syna. Chociaż chłopiec kończy roczek za kilka dni, to Dominika Gwit zaczęła świętowanie wcześniej. Gwiazda wybrała dla swojej pociechy elegancki strój. Postawiła na kamizelkę, muszkę oraz białą koszulę. Aktorka świętowała razem z rodziną w sali zabaw. Dumna mama opublikowała w sieci zdjęci pięknych dekoracji. Wnętrze zostało ozdobione balonami i girlandą w niebieskim kolorze. Aktorka pochwaliła się także fotografią z synem, który bawił się w basenie z kulkami. "To były piękne urodziny" - podsumowała wydarzenie.
Jakiś czas temu aktorka wystąpiła w programie "Dzień dobry TVN". Gwit opowiedziała o tym, jak radzi sobie w roli mamy. - Nie spodziewałam się, że będzie tak, jak sobie wymarzyłam, bo różnie bywa, ale faktycznie jestem bardzo szczęśliwa. Mam teraz taki szczęśliwy moment w życiu, najszczęśliwszy chyba. Szalenie się tego bałam, jak to wszystko będzie wyglądać - mówiła na antenie. Aktorka zdradziła także, jak czuje się po powrocie do pracy. Stwierdziła, że z pomocą męża poradziła sobie bardzo dobrze. ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit jest śledzona. Nie przebiera w słowach. "Wezmę kija i ich pogonię"
Polsat szuka głowy Pawła Golca z Golec uOrkiestry. Edyta Golec też ma z tym problem
Jarosław Bieniuk ma piękny dom z widokiem na morze. Kupił go jeszcze z Anną Przybylską
Dancewicz szczerze o pieniądzach. "Żyłam za dziesięć złotych dziennie"
Zaśpiewa na sylwestrze TV Republika. Wiemy, z jakimi kosztami się to wiąże
Serowska już pichci Hakielowi ciasta, barszczyk i uszka? "Błagam"
Doda pokazała swoją kuchnię. Utrzymanie jej w czystości to prawdziwy koszmar
Syn Roba Reinera oskarżony o podwójne morderstwo. Wiadomo, co mu grozi
Socha w prostej stylizacji na premierze nowego filmu. Klasyczne połączenie
Royalsi zjechali się do Pałacu Buckingham. Księżna Kate z córką zachwyciły kreacjami