Dominika Gwit jest śledzona. Nie przebiera w słowach. "Wezmę kija i ich pogonię"

Dominika Gwit niedawno urodziła syna, a paparazzi sfotografowali ją na jednym z pierwszych spacerów z dzieckiem. Aktorka nie ukrywa, że nie jest zadowolona z tej sytuacji.

Dominika Gwit jest aktorką teatralną i filmową, znaną z takich produkcji, jak "Galerianki" czy "Przepis na życie" i ma wierne grono fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Aktorka i jej mąż Wojciech Dunaszewski niedawno zostali rodzicami. Gwit chętnie opowiada o macierzyństwie na Instagramie. Przyznała też, że przeszła długą drogę, zanim udało jej się zajść w ciążę. Tym razem zabrała głos na temat zdjęć, które niedawno obiegły sieć. Aktorka została sfotografowana przez paparazzi na spacerze z synem.

Zobacz wideo Dominika Gwit o śledzących ją paparazzi: Wezmę kija i ich pogonię

Dominika Gwit śledzona przez paparazzi. Nie jest zadowolona

Dominika Gwit nie ukrywa, że zachowanie fotoreporterów nie jest dla niej komfortowe i czuje się śledzona. Jednak nawet w takiej sytuacji wykazała się dystansem i poczuciem humoru.

Piszecie do mnie, że widzieliście w internecie, że mi paparazzi stoją pod domem i mnie śledzą na spacerze. No faktycznie tak jest. Jak ich zobaczę następnym razem, wezmę kija i ich pogonię. I pokażę wam ich na Instagramie, co byście zobaczyli, jak wyglądają tacy smutni ludzie. Wezmę kija i pogonię - żartowała na InstaStories.

Fani byli zaniepokojeni tym, że aktorka jest śledzona przez paparazzi. Gwiazda zapewniła, że stara się tym nie przejmować.

Wy też się nie przejmujcie, bo piszecie mi wiadomości, że wam przykro, żebym się nie przejmowała. Nie przejmuję, ale to faktycznie jest przykra sprawa.

Dominika Gwit kwitnie po porodzie. Niedawno pojawiła się w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o staraniach się o dziecko i pierwszych chwilach z synem. Fani byli zachwyceni jej wyglądem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.