Kinga Rusin nie kryje swojej radości ze zmian w TVP. "Koniec szczucia"

Rewolucja w Telewizji Polskiej stała się faktem. Zmiany w stacji postanowiła skomentować Kinga Rusin. Dziennikarka zamieściła triumfalny wpis na Instagramie.

Wybory parlamentarne przyczyniły się do ogromnych zmian w Telewizji Polskiej. Zgodnie z zarządzeniami Bartłomieja Sienkiewicza, nowego ministra kultury, właśnie trwa wymiana władzy i pracowników stacji. 20 grudnia wstrzymano także sygnał z TVP Info. Wieczorem na ekranach widzów pojawił się Marek Czyż, który zapowiedział na antenie koniec propagandy. Całą sytuację postanowiła skomentować Kinga Rusin. Dziennikarka od wielu miesięcy dawała do zrozumienia, że z partią PiS nie jest jej po drodze. 

Zobacz wideo Rusin chwali się swoim sylwestrem: Bez makijażu, balowej sukni i butów

Kinga Rusin triumfuje po zmianach w TVP

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Kinga Rusin otworzyła szampana i rozpoczęła świętowanie po wynikach wyborów parlamentarnych. Po pierwszych rewolucjach w TVP dziennikarka ponownie postanowiła podzielić się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. "Koniec szczucia w TVP. Nareszcie!" - zaczęła. Później dziennikarka podsumowała obecne działania telewizji publicznej. "Koniec kłamstw, manipulacji, poniżania przeciwników politycznych, koniec chamstwa! Koniec wydawania publicznych pieniędzy na horrendalne pensje pisowskich funkcjonariuszy, nazywających siebie dziennikarzami. Koniec sprzedawania sumienia i honoru za kasę z naszych podatków i za miejsce na klęczniku na Nowogrodzkiej" - napisała na Instagramie.

Kinga Rusin na InstagramieKinga Rusin na Instagramie Fot. @kingarusin / Instagram

Kinga Rusin ma nadzieję na sprawiedliwość 

Dziennikarka postanowiła także wymienić pracowników stacji, którzy jej zdaniem powinni odpowiedzieć za swoje działania. "Koniec goebbelsowskiej propagandy, żonglowania materiałami służb i, mam nadzieję, początek wielowątkowych działań prokuratury i sądów. Powinny zająć się one działaniami m.in. Kurskiego, Kłeczka, Rachonia, Ogórek, Holeckiej, Sitka (prześladowcy śp. P. Adamowicza), Pereiry i wielu innych. Swoje znaczenie powinny odzyskać dwa słowa: prawo i sprawiedliwość!" - skwitowała na swoim profilu. ZOBACZ TEŻ: Gwiazdor "Sylwestra Marzeń" cieszy się ze zmian w TVP. Zgasił go syn Steczkowskiej

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.